NY Rangers – Carolina 2:1 (2:0 po s.n.) | Tampa – Philadelphia 4:2 (kon.) | Dallas – Calgary 4:3 (kon.)
Colorado – Chicago 2:5 (kon.) | Anaheim – San Jose 5:3 (kon.) | Vancouver – Minnesota 1:3 (kon.)
Los Angeles – Arizona 4:0 (kon.)
Anaheim Ducks
5:3 (1:1, 3:1, 1:1)
San Jose Sharks
Úterý 19.03.2013, 03:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:34:57)

San Jose: 16

Je konec. Dnešní utkání zvládli domácí hokejisté na jedničku, když sice v jeho průběhu ztratili již tříbrankové vedení, ale nakonec silného soupeře dokázali porazit 5:3 a připsat si další důležité vítězství v honbě za vedoucím týmem konference Chicagem. Navíc, jak již bylo zmíněno, Ducks tímto překonali rekordní statistiky domácích vítězství!

60:00

59:54
    Ještě se bude vylučovat, Bryan Allen za podražení odchází na trestnou lavici, kde si však posedí pouze šest vteřin, pak utkání skončí.

59:35
    Hosté sice dohrávají zbytek času ve třetině Ducks, ale je to již bez potřebného náboje.

59:14
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Ano, je rozhodnuto, do prázdné brány dává vítěznou branku FRANCOIS BEAUCHEMIN. Asistence: Ryan Getzlaf, Daniel Winnik.

59:05
    Pokud Ducks dokáží dnešní utkání vyhrát, bude to rekordní dvanácté domácí vítězství v řadě!

59:00
    Začíná posledních šedesát vteřin třetí třetiny.

58:27
    Sbisa nedokázal vyhodit puk ze třetiny, hosté hrají bez brankáře!

58:02
    Ale puk opouští pásmo, domácí si mohou na chvíli oddechnout, Niemi stále zůstává v bráně.

57:45
    Sharks v útočném pásmu!

57:02
    Domácí posílají na led svou elitní formaci, hosté "kontrují" Pavelskiho řadou s Martinem Havlátem.

56:22
    Bobby Ryan zpracovává přihrávku z levé strany od Cogliana, ale puk se mu svezl z hole, jinak mohl zakončovat.

55:29
    Murray vyhazuje puk ze třetiny, zakázané uvolnění Sharks, hra se vrací před Neimiho.

55:00
    Začíná poslední pětiminutovka třetí třetiny, hostům se čas na vyrovnání povážlivě krátí.

54:02
    Mezitím Palmieri na druhé straně nemůže hrát, dříve než puk, nabruslil do útočného pásma Getzlaf.

53:18
    Irwina vstřelená branka neskutečně navnadila a zaznamenáváme další střelecký pokus z levé strany, Fasth chytá.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 15. Beauchemin (Steckel, Palmieri), 32. Holland (Cogliano, Ryan), 32. Etem (Winnik, Allen), 34. Getzlaf (Allen), 60. Beauchemin (Getzlaf, Winnik) – 20. Demers (Galiardi, Gomez), 40. Marleau (Havlát, Murray), 47. Irwin (Burns)

Anaheim Ducks: Fasth (Hiller) - Souray, Beauchemin, C. Fowler, Allen, Sbisa, Lovejoy - Beleskey, Getzlaf, Selänne - Ryan, Holland, Etem - Cogliano, S. Koivu, Winnik - McMillan, Steckel, Palmieri
    San Jose Sharks: Niemi (Greiss) - Irwin, Boyle, Murray, Stuart, Demers, Vlasic - Couture, J. Thornton, Burns - Pavelski, Marleau, Havlát - Sheppard, S. Gomez, Wingels - Galiardi, Handzuš, Burish

Rozhodčí: Leggo, Pochmara - McElman, MacPherson