Most – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Motor ČB – Šumperk 3:4 (kon.) | Beroun – Kadaň 3:6 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
3:6 (1:2, 1:2, 1:2)
Sportovní klub Kadaň
Úterý 19.03.2013, 18:00 • Zimní stadion, Beroun • Play-out 1.ligy

U dalších utkání se těším napočtenou. (21:09:29)

Je konec a my známe vítěze. Kadaň jasně ovládla dnešní utkání a zvítězila na berounském ledě vysokým výsledkem 3:6.

60:00

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

57:47
    Beroun právě vstřelil branku!
    Medvědi ještě snižují na rozdíl tří branek. Autorem branky je DOMINIK ŠTAINER. Asistence: Patrik Petruška a Lukáš Špelda.

57:28
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Tak tohle je už zřejmě rozhodnuté utkání. KAREL HROMAS zvyšuje skóre na 2:6. Asistence: Jaroslav Kůs a Petr Mainer.

56:11
    Oba týmy jsou již v plném počtu.

55:22
    Hra čtyři na čtyři je vyrovnaná a hraje se spíše ve středním pásmu.

54:11
    Stromko (BER) dostává dvě minuty za krosček a Chrpa (KAD) dostává dvě minuty za hrubost. Hra 4 na 4.

54:11
    Kadaň to ještě přeci jen zkouší. Nyní se bojuje o kotouč v obranném pásmu Berouna.

53:33
    Marek zkusil dobruslit kotouč, který sám nahodil, ale hostující brankář byl rychlejší a puk ukryl do své lapačky.

52:06
    Hosté už jen dohrávají utkání a nyní vyhazují puk k Šimbochovi, ale zakázané uvolnění to nebude.

50:49
    Medvědi to nevzdávají a hrají velice aktivně v útočném pásmu.

50:24

49:55
    Kadaň stále operuje s pukem v útočném pásmu.

48:49
    Domácí hrají ve čtyřech.

48:45
    Hostům se přesilovka pět na tři nedaří a Beroun vyhazuje.

48:24
    Jebavý (BER) dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 10. Hrdel (Špelda, Marek), 28. Babka (Petruška, Chalupa), 58. Šteiner (Petruška, Špelda) – 5. Mainer (Kůs), 5. Novák (Havel, Szakal), 25. Pavlas, 33. Ton (Trefný), 41. Ton (Opalek), 58. Hromas (Kůs, Mainer)

Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Mastík) – Jebavý, Špelda, Kužel, Sklenička, Kučný, Chalupa, Šteiner, Hrouda – Marek, Stromko, Hrdel,Třetina, Babka, Půlpán, Kubeš, Petruška, Malý, Markulinec
    Sportovní klub Kadaň: Kostúr (Kaššák) – Mazanec, Opalek, Kopáč, Havel, Szakal, Dobrovolný, Trefný, Pavlas – Jíra, Gajovský, Ton, Chlouba, Kůs, Hromas, Mainer, Charousek, Hammerbauer, Chrpa, J. Novák, L. Novák

Rozhodčí: Hejduk – Guth, Rittich