NY Rangers – Carolina 2:1 (2:0 po s.n.) | Tampa – Philadelphia 4:2 (kon.) | Dallas – Calgary 4:3 (kon.)
Colorado – Chicago 2:5 (kon.) | Anaheim – San Jose 5:3 (kon.) | Vancouver – Minnesota 1:3 (kon.)
Los Angeles – Arizona 4:0 (kon.)
Anaheim Ducks
5:3 (1:1, 3:1, 1:1)
San Jose Sharks
Úterý 19.03.2013, 03:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

59:54
    Ještě se bude vylučovat, Bryan Allen za podražení odchází na trestnou lavici, kde si však posedí pouze šest vteřin, pak utkání skončí.

59:14
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Ano, je rozhodnuto, do prázdné brány dává vítěznou branku FRANCOIS BEAUCHEMIN. Asistence: Ryan Getzlaf, Daniel Winnik.

59:05
    Pokud Ducks dokáží dnešní utkání vyhrát, bude to rekordní dvanácté domácí vítězství v řadě!

58:27
    Sbisa nedokázal vyhodit puk ze třetiny, hosté hrají bez brankáře!

57:45
    Sharks v útočném pásmu!

51:35
    Ale hosté si nyní vytvořili drtivý tlak, Ducks se nemohou dostat ze třetiny, na Fastha míří jedna střela za druhou!

50:00
    Hosté mají posledních deset minut na vyrovnání a vynucení si případného prodloužení.

46:48
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Nenápadná střela MATTHEWA IRWINA od modré čáry z levé strany končí za zády Fastha, když puk ještě na brankovišti nešťastně do branky bruslí tečoval Getzlaf! Asistence: Brent Burns.

39:54
    Saku Koivu ještě fauluje a bude vyloučen na dvě minuty.

39:31
    Skvělá individuální akce PATRICKA MARLEAUA, který si převzal puk na červené čáře a po krátké narážečce s Martinem Havlátem na útočné modré, si nabruslil z pravé strany před Fastha a toho dokonale zaskočil střelou "pod víko"! Asistence: Martin Havlát, Douglas Murray.

33:55
    Zkáza dokonána při přesilové hře soupeře, Etem zaváží puk před Niemiho, nakonec je z toho nepovedená stahovačka, kdy se ale, naštěstí pro Ducks, puk dostává přímo na hůl RYAN GETZLAFA, který si již věděl s pukem rady a dává čtvrtou branku Ducks. Asistence: Bryan Allen.

32:15
    Sharks si zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici odchází Matt Beleskey.

31:43
    Další puk v brance Sharks! Po levém křídle pronikl do útočného pásma Allen, který si všiml před branku dobře postaveného EMERSONA ETEMA a ten z bezprostřední blízkosti dokázal přelstít Niemiho a vstřelit svou první branku v NHL. Asistence: Daniel Winnik, Bryan Allen.

31:09
    Nádherná akce domácích, na jejímž konci je branka PETER HOLLAND. Na začátku pak byla skvělá obranná práce Sourayho, který přesnou přihrávkou našel na útočné modré Ryana. Asistence: Andrew Cogliano, Bobby Ryan.

25:53
    Ovšem nyní se budou bránit v oslabení, Handzuš fauluje Hollanda a dostává za to dvě minuty.

24:12
    Závar před brankou Sharks, ale ani Seläne, ani Getzlaf Niemiho nepřekonali!

19:03
    No vida! Stačil jeden povedený protiútok, střela JASONA DEMERSE od modré z pravé strany, kdy puk ještě někdo těsně před Fasthem tečoval a Sharks dávají vyrovnávací branku! Asistence: Terry Joseph Galiardi, Scott Gomez.

14:06
    Tak konečně! FRANCOIS BEAUCHEMIN se dostává ke střele z pravé strany, má dostatek prostoru a času na připravení si střely, ještě udělá dva kroky směrem k brance soupeře a od tyče posílá puk za záda Niemiho. Asistence: David Steckel, Kyle Palmieri.

05:25
    Fantastický Niemi, proti střele Selänneho z levé strany i následné dorážce Getzlafa.

02:11
    Desjardins (SJS) a Souray (ANA) - to jsou aktéři první rvačky v utkání, oba již sedí na lavici s pětiminutovými tresty.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 15. Beauchemin (Steckel, Palmieri), 32. Holland (Cogliano, Ryan), 32. Etem (Winnik, Allen), 34. Getzlaf (Allen), 60. Beauchemin (Getzlaf, Winnik) – 20. Demers (Galiardi, Gomez), 40. Marleau (Havlát, Murray), 47. Irwin (Burns)

Anaheim Ducks: Fasth (Hiller) - Souray, Beauchemin, C. Fowler, Allen, Sbisa, Lovejoy - Beleskey, Getzlaf, Selänne - Ryan, Holland, Etem - Cogliano, S. Koivu, Winnik - McMillan, Steckel, Palmieri
    San Jose Sharks: Niemi (Greiss) - Irwin, Boyle, Murray, Stuart, Demers, Vlasic - Couture, J. Thornton, Burns - Pavelski, Marleau, Havlát - Sheppard, S. Gomez, Wingels - Galiardi, Handzuš, Burish

Rozhodčí: Leggo, Pochmara - McElman, MacPherson