Most – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Motor ČB – Šumperk 3:4 (kon.) | Beroun – Kadaň 3:6 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
3:6 (1:2, 1:2, 1:2)
Sportovní klub Kadaň
Úterý 19.03.2013, 18:00 • Zimní stadion, Beroun • Play-out 1.ligy

54:11
    Stromko (BER) dostává dvě minuty za krosček a Chrpa (KAD) dostává dvě minuty za hrubost. Hra 4 na 4.

48:24
    Jebavý (BER) dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

46:49
    Marek (BER) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

42:45
    Kučný (BER) dostává dvě minuty za podražení.

40:44
    Kůs (KAD) dostává dvě minuty za držení protihráče.

39:04
    Třetina (BER) dostává 10+10 minut do konce zápasu za nesportovní chování.

37:37
    Charousek (KAD) dostává dvě minuty za podražení.

33:35
    Jebavý (BER) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

30:54
    Třetina (BER) dostává dvě minuty za krosček. Hosté si v dnešním utkání zahrají také přesilovku pět na tři.

30:01
    Marek (BER) dostává dvě minuty za hákování.

27:35
    Miener (KAD) dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

26:48
    Tak ve druhé třetině si zahrají přesilovou hru i domácí.

21:56
    Stromko (BER) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

19:39
    Tak ještě před koncem první třetiny se hosté zahrají přesilovou hru. Stromko je vyloučen na dvě minuty za podražení.

16:11
    Mazanec (KAD) dostává dvě minuty za hrubost. Beroun bude hrát 48 vteřin přesilovou hru 5 na 3.

14:59
    Kadaň dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Medvědi mají před sebou dnes druhou přesilovou hru.

12:06
    Tak teď je tu možnost početní výhody i pro hosty. Šteiner (BER) dostává dvě minuty za podražení.

09:23
    Jeden z hostujících hráčů dostává dvě minuty za držení a pro Beroun je to možnost ke snížení stavu.

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 10. Hrdel (Špelda, Marek), 28. Babka (Petruška, Chalupa), 58. Šteiner (Petruška, Špelda) – 5. Mainer (Kůs), 5. Novák (Havel, Szakal), 25. Pavlas, 33. Ton (Trefný), 41. Ton (Opalek), 58. Hromas (Kůs, Mainer)

Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Mastík) – Jebavý, Špelda, Kužel, Sklenička, Kučný, Chalupa, Šteiner, Hrouda – Marek, Stromko, Hrdel,Třetina, Babka, Půlpán, Kubeš, Petruška, Malý, Markulinec
    Sportovní klub Kadaň: Kostúr (Kaššák) – Mazanec, Opalek, Kopáč, Havel, Szakal, Dobrovolný, Trefný, Pavlas – Jíra, Gajovský, Ton, Chlouba, Kůs, Hromas, Mainer, Charousek, Hammerbauer, Chrpa, J. Novák, L. Novák

Rozhodčí: Hejduk – Guth, Rittich