Toronto – Tampa 4:2 (kon.) | Detroit – Minnesota 2:4 (kon.) | Colorado – Dallas 4:3 (kon.)
Edmonton – San Jose 3:4 (1:2 po s.n.) | Anaheim – Chicago 4:2 (kon.)
Detroit Red Wings
2:4 (0:1, 1:3, 1:0)
Minnesota Wild
Čtvrtek 21.03.2013, 00:30 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

Hokejisté Minnesoty díky skvělé produktivitě a brankáři Backströmovi zvládají důležité utkání s Detroitem a odskakuj mu v konferenci o tři body. Brankář hostů v celém zápase inkasoval jen dvakrát z osmatřiceti střel, naopak jeho protějšek Howard pustil za svá záda čtyři puky z devatenácti střel. První hvězdou utkání se stal Setoguchi, který dnes dvakrát skóroval. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešní noci. (03:19:03)

60:00

59:46
    Detroit právě vstřelil branku!
    Domácí se v závěru přeci jen dočkali branky, Po vyhraném buly se puk dostal DREWU MILLEROVI, a ten ho poslal nechytatelně do horního rohu. Backström tentokráte neměl šanci. Asistence: Jordin Tootoo

59:35
    Konopka hákuje Clearyho a dostává dvě minuty.

58:01
    Oba celky už spíše dohrávají zápas.

57:28
    Po střele Pariseho od modré přerušuje hru na druhé straně i Howard.

56:53
    Brankář hostů po další střele přikrývá kotouč lapačkou.

56:04
    Po střele Kindla od modré vyráží Backström betonem za branku.

55:56
    Detroit drží útočné pásmo, vystřelit však nedokáže.

55:06
    Na druhé straně se Detroit dopouští ofsajdu.

54:44
    Další zakázané uvolnění hostů.

54:36
    Tentokráte kotouč opouští kluziště a nyní probíhá poslední komerční pauza této třetiny a zřejmě i tohoto zápasu.

54:05
    Zakázané uvolnění hostů.

53:54
    Střelu z úhlu vyráží Backström za branku.

52:48
    Z mezikruží vystřelil zápěstím Dacjuk, betony Backströma však neprostřelil.

52:12
    Setoguchi mohl dát hattrick, avšak nyní je jistý Howard.

51:06
    Brankář Wild fantasticky vyráží i pokus Zetterberga

50:50
    Backström sai připisuje další zákrok.

50:33
    Clutterbuck je v jasném ofsajdu a následuje druhá komerční přestávka třetí třetiny.

Viktor Sandev

Branky a nahrávky: 30. Nyquist, 60. Miller (Tootoo) – 3. Setoguchi (Cullen, Bouchard), 24. Brodziak (Spurgeon, Suter), 31. Koivu (Coyle, Parise), 38. Setoguchi (Heatley,, Bouchard)

Detroit Red Wings: Howard (Gustavsson) - Kronwall, Ericsson, B. Smith, Lashoff, White, Kindl - Filppula, Zetterberg, Brunner - Abdelkader, Dacjuk, Franzén - Nyquist, Andersson, Cleary - Miller, Emmerton, Tootoo
    Minnesota Wild: Backström (Hackett) - Brodin, Suter, Prosser, Falk, Stoner, Spurgeon - Coyle, Koivu, Parise - Setoguchi, Cullen, Bouchard - Clutterbuck, Brodziak, Heatley - Mitchell, Konopka, Zucker.

Rozhodčí: Jackson, Kowal - Cherrey, Miller