Čtvrtek 21.03.2013, 18:00Baráž o 2. ligu

59:38
    Milevsko právě vstřelilo branku!
    JAN SÝBEK dostal přihrávku do samostatného úniku a krásným blafákem zakončuje hattrick!! Asistence: Marcel Dvořák.

59:11
    Hosté střílí druhou branku. Po zmatcích v milevském obranném pásmu se prosazuje střelou nad Pipkův beton TOMÁŠ KUBIŠTA. Asistence: Ladislav Kadaně

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny. O vítězi je rozhodnuto, zápas se jen dohrává.

56:14
    Kořánek nahrál do jízdy Sumerauerovi, který naznačil střelu, objel branku a poté se snažil zakončit. Duras byl připraven.

55:32

53:32
    Hostující Zima vyloučen na dvě minuty za podražení.

50:21
    Zbraslavský LADISLAV KADANĚ dostal přihrávku na pravé křídlo, lehce přešel přes bránícího Čunáta a střelou na vzdálenější tyč nedal Pipkovi nejmenší šanci. Bez asistence.

49:40
    Urbanec se snažil završit hattrick, probojoval se přes bránícího hráče, ale vychytal ho Duras.

48:10
    Tvrdá střela Kubišty končí těsně nad brankou Pipka.

47:12
    Další velmi povedená branka domácích. Nikodém našel volného JAKUBA HAMERLEHO, který naznačil střelu, položil si brankáře hostí a zakončil do prázdné branky. Asistence: Libor Nikodém

44:15
    Střelu Markulince a poté dorážku Homolky likviduje Duras.

41:31
    Hosté chtěli vyhodit puk, na modré ho dokázal skvěle zastavit Marcel Dvořák a ještě přihrál na levý kruh JANU SÝBKOVI, který střelou o horní tyčku nedal Durasovi nejmenší šanci. Asistence: Marcel Dvořák.

40:01
    Na straně hostí došlo ke změně na brankářském postu. Hencla střídá Duras.

40:01

Skončila druhá třetina, branky stříleli pouze domácí hráči- ve 35.minutě se prosadil Jan Sýbek a ve 38.minutě Jakub Hamerle. Domácí jsou lepším týmem, ale i Zbraslav má své šance, které narozdíl od domácích zatím nedokázala využít. Třetí třetina začne přibližně v 19:40.

40:00

37:16
    Pěkná akce milevského útoku. Urbanec nahrál Nikodémovi, který se otočil s pukem a krásně našel ještě lépe postaveného JAKUBA HAMERLEHO, který zakončoval do prázdné branky. Asistence: Libor Nikodém.

36:52
    Procházka zakončoval tvrdě, Hencl puk vyrazil a ten samý hráč ještě dorážel těsně nad.

Petr Kofroň

Branky a nahrávky: 2. Čunát (Markulinec, Sýbek), 3. Urbanec (Procházka), 8. Markulinec (Sýbek), 20. Urbanec (Nikodém), 35. Sýbek (Markulinec), 38. Hamerle (Nikodém), 42. Sýbek (Dvořák), 48. Hamerle (Nikodém), 60. Sýbek (Dvořák) – 51. Kadaně, 60. Kubišta (Kadaně)

HC Milevsko 1934: Pipek ( Knap) – Procházka, Srdínko, Dvořák, Čunát, Štych, Hlinka, Cifreund- Urbanec, Nikodém, Hamerle- Markulinec, Sýbek, Homolka- Fořt, Sumerauer, Kořánek
    HC Slavoj Zbraslav: Hencl (od 41.Duras)- Toužimský, Švidra, Krňanský, Drahorád, Iterský, Zima- Houdek, Kadaně, Rambousek- Štrebl, Nestrašil,Mrázek- Kubišta, Klečka, Kratochvíl- Novák

Rozhodčí: Pokorný- Kotlík, Polák