Zlín – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Třinec – HC Plzeň 5:4 (3:1 po s.n.) | Chomutov – Liberec 0:1 (kon.)
Piráti Chomutov
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Středa 27.03.2013, 19:00Mistrovství ČR - mladší dorost

58:58
    Potrestána hráčská lavice Pirátů dvěma minutami za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Kulich (CHM).

58:26
    Obrovská šance domácích! Lyszczarczyk trefuje tyč!

51:39
    Lakatoš trefuje tyč domácí branky!

51:24
    Bělohorský znovu unikal domácí obraně, branku Pirátů však trestuhodně minul.

48:05
    Bělohorský málem potrestal chybu domácí obrany, když postupoval tváří v tvář domácímu brankáři. Branku naštěstí pro domácí minul.

47:12
    Dominik Lakatoš (LIB) vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

46:34
    Šír trefuje tyč domácí klece!

41:10
    Obrovský závar před brankou řeší až Štefka. Vhazovat se bude po jeho levici.

37:09
    Kryštof Hrala (LIB) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. Domácí si tak zahrají přesilovou hru.

32:51
    Piráti jdou do tří. Vyloučen František Wágner (CHM) na dvě minuty za zdržování hry vystřelením puku mimo hřiště.

31:35
    Tomáš Adámek (CHM) vyloučen na dvě minuty za podražení.

30:25
    Sviták byl sám před Štefkou! Branku ale přestřeluje.

28:14
    Rindoš trefuje spojnici hostující branky!

22:42
    Kačírek míjí domácí klec jen o kousek! Puk poskakoval po brankové čáře!

19:45
    Liberec právě vstřelil branku!

Štefka si nejprve s pokusem Svitáka poradil, ovšem puk mu následně propadl a RADEK ŠÍR už neměl těžkou úlohu dostat puk do odkryté klece. Tygři tak využívají početní výhodu pouhých patnáct vteřin před koncem první části hry. Asistence: Jakub Mečíř, Petr Sviták.

17:58
    Adam Novák (CHM) vyloučen na dvě minuty za podražení.

15:30
    Toman hledal přihrávkou Lyszczarczyka, ten tečoval těsně vedle liberecké klece!

10:45
    Adámek mířil jen těsně vedle libereckou svatyni.

08:25
    Rindoš přihrával před brankou Rohlovi, ten mohl zavěsit do odkryté klece. Trestuhodně však minul.

03:23
    Bělohorský nastřeluje horní tyč chomutovské branky!

Petr Horčička

Branky a nahrávky: 20. Šír (Mečíř, Sviták)

Piráti Chomutov: Štefka – Lidák, A. Novák, D. Novák, Gröger, Hlaváček, Knobloch, Petržílka – Toman, Lyszczarczyk, Wágner, Rohla, Rindoš, Adámek, Polák, Kulich, Dejmek, Stuchlík, Kaše, Jindra, Taraška.
    Bílí Tygři Liberec: Stezka – Klinger, Husa, Mečíř, Němeček, Eichler, Balabán, Bělohorský – Chlapík, Lakatoš, Zacha, Solenský, Antonín, Šír, Sviták, Chlum, Kačírek, Suchý, Nezbeda, Hrala.

Rozhodčí: Hlinka – Pátková, Přibík.