Dallas – Los Angeles 2:3 (kon.) | Philadelphia – Washington 5:4 (po pr.) | Columbus – Anaheim 2:1 (po pr.)
Buffalo – Boston 0:2 (kon.)
Columbus Blue Jackets
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
Anaheim Ducks
Pondělí 01.04.2013, 00:10 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (02:44:17)

Columbus právě vstřelil branku!
    Přesně jednu minutu před koncem prodloužení dává rozhodující branku MARK LETESTU, ke kterému se dostal puk z pravé strany a Letestu si již na levé straně věděl s pukem rady, střelou zápěstím dává rozhodující branku. Asistence: Nikita Nikitin, Dalton Prout.

63:22
    Ducks nikam nespěchají, hlavně při rozehrávce nechtějí udělat chybu.

62:49
    Atkinson dvakrát po sobě měl možnost vstřelit rozhodující branku, ale bezúspěšně, skvělý Bobrovsky.

62:08
    Umberger s Wisnievskim se dostávají do protiútoku, ale na prvně jmenovaného nedoputovala přihrávka z hole Wisnievskiho.

61:32
    Ducks z toho ale nic nevyužili, dobrá obrana Columbusu.

60:51
    Souray rozehrává za vlastní bránou, Cogliano sprintuje po pravém křídle, dostává puk a zaváží ho do útočného pásma.

60:17
    Jen připomínám, že prodloužení se hraje pouze ve čtyřech hráčích na obou stranách. Vhazování po levici Hillera.

60:01

Až neuvěřitelně působí statistika střel po třetí třetině. Že by si domácí vystřelili pouze jednou, tomu se snad ani nechce věřit. Kažopádně, my tu máme pětiminutové prodloužení a pokud ani to nerozhodne o vítězi, přijdou na řadu samostatné nájezdy.