Dallas – Los Angeles 2:3 (kon.) | Philadelphia – Washington 5:4 (po pr.) | Columbus – Anaheim 2:1 (po pr.)

3. Anže Kopitar (LAK) (03:49:50)

A máme tu konec. Hosté byli co se týče střel po celé utkání jasně lepší, nicméně po dvou třetinách hráli s Dallasem nerozhodně. Ve třetí třetině ovšem během jedné minuty vsítili dvě branky a rozhodli o svém vítězství. Teprve od této chvíle Dallas ožil a začal hrát aktivní hokej, navíc si vypracoval dost šancí. Skórovat ale dokázal pouze v přesilovké hře necelých devět minut před koncem a na vyrovnaní se i přes obrvský tlak nakonec nezmohl.
    Celkový počet střel 15 -40
    Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek pondělní noci.

60:00

59:57
    Bernier vyráží za branku a vhazovat se bude ve středním pásmu, Kings si ještě berou oddechový čas a už se asi nic nestane.

59:33
    Opět ale mají kotouč u branky a nemají téměř žádný čas.

59:09
    Domácí hrají bez brankáře!

58:58
    Dillon neudržel puk a ten je ve středním pásmu.

58:21
    Kings se ale nyní usazují v útočné třetině a snaží se pozdržet čas.

57:50
    Dallas obstřeloval branku soupeře co to šlo a hosté až nyní vyhazují.

57:29
    Střela Robidase z dobré pozice jde těsně mimo.

57:05
    Domácí stále mají tlak a tlačí soupeře v jeho vlatsní šťávě.

56:22
    Jágr se snažil objet branku, ale Bernier byl připraven u levé tyče.

55:58
    Po přihrávce Benna se ke střele nedostal Eriksson a dopředu může jít soupeř.

55:21
    Stars znovu kombinují za vlastní brankou a čas na srovnání se jim krátí.

54:55
    Na druhé straně po nahození z půlky přerušuje hru také Bernier.

54:48
    Lehtonen kryje další pokus Clifforda a následuje poslední komerční přestávka třetí třetiny.

54:20
    Domácím se krátí čas, nyní rozehrávají zpoza branky.

54:07
    Na druhé straně to ale Nystromovi oplatil Ellerby.

53:32
    Nystrom velice tvrdě atakoval Dougtyho.

Viktor Sandev

Branky a nahrávky: 34. Benn (Goligoski), 52. Whitney (Goligoski, Roy) – 1. Carter (Richards, Penner), 46. Richardson (Clifford), 47. Williams (Vojnov)

Dallas Stars: Lehtonen (Bachman) – Robidas, Dillon, Daley, Goligoski, Larsen, Rome – Jágr, Benn, Nystrom – Eriksson, Roy, Whitney – Cole, Eakin, Smith – Vincour, Roussel, Petersen
    Los Angeles Kings: Bernier (Quick) – Muzzin, Doughty, Scuderi, Vojnov, Martinez, Ellerby – Carter, Kopitar, Brown – Toffoli, M. Richards, J. Williams – King, Stoll, Lewis – Clifford, Fraser, J. Nolan

Rozhodčí: Devorski, Meier – McElman, Cvik