Reading – Southampton 0:2 (kon.) | Norwich – Swansea 2:2 (kon.) | Stoke – Aston Villa 1:3 (kon.)
West Brom – Arsenal 1:2 (kon.)
Stoke City
1:3 (0:1)
Aston Villa FC
Sobota 06.04.2013, 16:00 • The Britannia Stadium, Stoke on Trent • Anglická Premier League

Aston Villa si odváží cenné 3 body z horké půdy Stoke City!
    Skóre otevřel už v 9. minutě Agbonlahor. Střední část utkání nám toho příliš moc nenabídla, ale na konci se s brankami roztrhl pytel. Nejprve v 80. minutě vyrovnal Kightly, ale v 88. minutě vrátil Aston Ville vedení zpět neuvěřitelnou brankou Lowton. Skóre v 90. minutě korigoval na 1:3 Benteke.

To je pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost. (18:00:42)

90+3
    Fanoušci domácích opouštějí tribuny, tribuny jsou skoro prázdné, to není moc ukázkové gesto.

90+2
    Adam za svůj faul viděl žlutou kartu.

90
    Nastavovat se budou 4 minuty.

90
    Aston Villa právě vstřelila branku!
    Do otevřené obrany se dostal CHRISTIAN BENTEKE. Hráči Aston Villy běželi 4 sami na brankáře. Forvard Aston Villy vzal odpovědnost na sebe a kolem nohy brankáře skóroval. Aston Villa si odveze 3 body ze Stoku!

89
    Útočný faul zastavil akci, míč na kopačkách hráčů Aston Villy.

89
    Stoke bude zahrávat rohový kop. Jedna z posledních šancí, jak vyrovnat.

88
    Tak to byl neuvěřitelný gól, možná i životní trefa MATTHEWA LOWTONA! Po rohovém kopu se k němu dostal míč, Lowton vyslal nádhernou technickou střelu a posílá Aston Villu do vedení!

86
    N'Zogbia pálil z dálky, ale jeho střela byla zblokovaná na rohový kop.

85
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Weimann, přichází Bent.

83
    Exekutorem standardní situaci byl Jerome, jeho pokus mířil vysoko nad branku.

82
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Bowery, přichází N'Zogbia.

82
    Jones faulovaný těsně před vápnem, obrovská šance pro Stoke k otočení zápasu.

80
    Stoke City právě vstřelilo branku!
    A máme vyrovnáno! Stoke si jednoznačně branku zasloužil za svojí aktivitu. Centr ze křídla si ve vápně zpracoval Adam, ihned přihrál na volného MICHAELA KIGHTLYHO, který střelou k tyči vyrovnává!

80
    Stoke přidal na otáčkách a je jednoznačně lepším týmem na hřišti!

79
    Menší závar ve vápně zažehnal jeden z obránců Aston Villy odkopnutím.

78
    Waltersovi chybělo pár kroků, aby doběhl centr, který by mu dal příležitost běžet sám na brankáře.