Reading – Southampton 0:2 (kon.) | Norwich – Swansea 2:2 (kon.) | Stoke – Aston Villa 1:3 (kon.)
West Brom – Arsenal 1:2 (kon.)
West Bromwich Albion
1:2 (0:1)
Arsenal FC
Sobota 06.04.2013, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League

Hlavní sudí Webb ukončil dnešní utkání, které bylo velmi zajímavé. Nicméně domácí West Bromwich Albion nestačil na Arsenal FC a podlehl mu 1:2. Hosty poslal do vedení už ve dvacáté minutě Rosický a v padesáté minutě přidal český hráč další vstřelenou branku. V sedmdesáté minutě fauloval Mertesacker v pokutovém území, vyfasoval červenou kartu a domácí tým dostal výhodu pokutového kopu, který bezpečně proměnil Morrison. Od sedmdesáté minuty hrál Arsenal pouze v deseti hráčích a fotbalisté WBA se snažili o vyrovnávací branku, ta však nepřišla a Arsenal si z The Hawthorns odváží důležité tři body. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:03:59)

Střely na branku: West Bromwich Albion 5 ─ 6 Arsenal FC.

Střely celkem: West Bromwich Albion 19 ─ 11 Arsenal FC.

Držení míče: West Bromwich Albion 50% ─ 50% Arsenal FC.

90+7
    Domácí tým z této útočné akce nic nevytěžil.

90+6
    Útočnou akci zakládá Foster a peláší na útočnou polovinu.

90+5
    V obrovské šanci se ocitl Giroud, ale jeho střelecký pokus jen těsně minul soupeřovu branku.

90+5
    Giroud se po ošetření zapojil zpět do hry.

90+4
    V ofsajdu uvízl Lukaku a rozehrávat bude Arsenal.

90+4
    Hra po krátkém přerušení pokračuje.

90+2
    Ošetřit potřebuje Giroud a sudí hru přerušil.

90+2
    Nepřesně vystřelil Yacob.

90
    Rozhodčí Webb nastavuje pět minut nad rámec řádné hrací doby.

90
    Domácí fotbalisté na svého soupeře vyvíjí obrovský tlak, ale Arsenal v deseti hráčích úspěšně odolává.

89
    Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Santi Cazorla, přichází Francis Coquelin.

89
    V obrovské šanci se ocitl Long, ale této nabízené šance nedokázal využít, a tak se skóre nezměnilo.

88
    Fabianski nyní skvěle přečetl hru a zlikvidoval stoprocentní gólovou příležitost.