Estoril – Nacional 4:0 (kon.) | Gil Vicente – Coimbra 2:1 (kon.) | Rio Ave – Setúbal 2:1 (kon.)
Guimarães – Beira-Mar 2:1 (kon.) | Olhanense – Benfica 0:2 (kon.)
Vitória SC Guimarães
2:1 (1:1)
S. C. Beira-Mar
Neděle 07.04.2013, 19:00 • Estádio Dom Afonso Henriques, Guimarães • Portugalská Primeira Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:54:06)

Vzápětí totiž sudí Paixão končí dnešní bitvu, která nakonec končí tříbodovým vítězstvím domácího týmu, který poráží tým S.C. Beira-Mar 2:1 brankami Baldého ze šesté minuty a Soudaniho ze dvaašedesáté minuty. Za hosty vyrovnával v šestadvacáté minutě Bura.

90+4
    Domácí se dostávají ještě k autovému vhazování z levé strany, z blízkosti rohového praporku, Jona svádí souboj s dvěma obránci soupeře, to domácím stačí!

90+4
    Běží již poslední minuta nastaveného času, hostům zbývají poslední vteřiny na vyrovnání.

90+3
    Taktické střídání v sestavě domácího týmu, odchází Soudani, kterého nahradí Španěl Jona.

90+2
    Ale i s ním si obrana domácích poradila.

90+2
    Hosté budou zahrávat další rohový kop!

90+2
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty nad rámec základních devadesáti minut.

90+1
    Obrana Guimarãese odvrací a míč se ocitá až u branky hostů, Rui Rêgo okamžitě vykopává.

90
    Běží poslední minuta řádné hrací doby a ještě budou hosté zahrávat rohový kop z levé strany.

89
    Pokračujeme ve hře, s blížícím se koncem utkání nám přibylo faulů, což je škoda, hra se kouskuje, to rozhodně nesvědčí hostům, kteří stále prohrávají.

88
    Lékaři domácího týmu opět spěchají na hrací plochu ke zraněnému domácímu hráči, Alex inkasoval tvrdý úder hlavou od Yazaldeho uvnitř pokutového území domácího týmu.

86
    Jaime velice neomaleně fauluje Soudaniho na polovině hřiště, dostává za tento faul žlutou kartu.

86
    Uff, tak nakonec je vše v pořádku, i když všem se, při pohledu na padající bezvládné tělo, vybavil případ Miklose Féhera, nyní vše dobře dopadlo a pokračuje se ve hře.

85
    Pozor, tam upadl do bezvědomí jeden z domácích hráčů uvnitř pokutového území!

84
    Hosté se dostávají k rozehrání volného kopu, ale je z toho nepřesný centr, N´Diaye odvrací na roh.

82
    Rui Rêgo na poslední chvíli odkopává mimo pokutové území před sprintujícím domácím hráčem.

81
    Hřiště opouští střelec první branky utkání, Amido Baldé, za potlesku tribun ho nahradí Brazilec Crivellaro.