Zenit – Samara 1:0 (kon.) | Machačkala – Vladikavkaz 0:0 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Kazaň 0:0 (kon.)
FK Zenit Petrohrad
1:0 (1:0)
FK Křídla Sovětů Samara
Neděle 07.04.2013, 11:30 • Stadion Petrovskij (Sankt-Peterburg) • Ruská Premier Liga

Petrohrad poráží ve 23. kole na domácím hřišti Samaru 1:0 gólem ze 14. minuty. V této době se z pokutového kopu prosadil Hulk. Hosté ve druhém poločase začali vystrkávat růžky, ale na obranu Petrohradu dnes recept nenašli.

Petrohrad tak zcela po zásluze získává tři body a potvrzuje v dnešním zápase roli favorita.

Já se s Vámi prozatím loučím a opět se přihlásím u zápasu Kubaň Krasnodar – Rubin Kazaň. (13:28:45)

90+6
    Baburin má míč ve své moci a bude vykopávat.

90+5
    Už to vypadalo, že budou hosté zahrávat rohový kop, ale nakonec z toho bude jenom autové vhazování.

90+4
    Hraje se již čtvrtá minuta nastavení a mám pocit, že rozhodčí už k avizovaným pěti minutám ještě něco přidá. Jenže Samara to bude mít i tak velmi těžké, míč mají totiž na kopačkách domácí.

90+2
    Ve druhé minutě nastavení zůstává na trávníku ležet zraněný Angbwa a nevypadá to s ním vůbec dobře.

90+1
    Až pět minut se bude nastavovat!

90
    Witsel zastavuje únik hostujícího hráče a dostává za to žlutou kartu.

90
    V 90. minutě Veremko zachytává centr domácích a snaží se rychle rozehrát.

89
    Čas zápasu neúprosně utíká a Petrohrad navíc má míč na útočné polovině a bude zahrávat standartní situaci.

88
    Poslední střídání Samary i celého zápasu. Ze hřiště odchází Reginal Goreux, místo něj příjde Luis Caballero.

87
    Hosté mohli zahrávat zajímavou standartku těsně za šestnáctkou, ale trefili pouze připravenou zeď.

85
    Jenom to tak zahučelo v ochozech nastřeleném břevně Shirokova. Mohlo být rozhodnuto.

85
    Baburin včasným výběhem likviduje zárodek šance hostů.

83
    Centr na zadní tyč nenašel adresáta.

82
    Čas hraje proti Samaře, která se však ze všech sil tlačí dopředu.

80
    Hosté střídají. Ze hřiště odešel Roman Vorobyov a nahradil ho Aleksandr Eliseev.

80
    Z hranice šestnácky se odhodlal ke střele Hulk, ale jeho projektil letěl dobrých pět metrů nad bránu.

78
    Po delší odmlce se dostali do šance i domácí a akce na jeden dotek se jim celkem povedla, zakončení však chyběla větší razance.