Zürich – Sparta 7:6 (kon.) | Okanagan – SK Riga 0:4 (kon.) | Vítkovice – Kloten 0:3 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
EHC Kloten Flyers
Neděle 07.04.2013, 13:00Memoriál Jana Marka

Kloten vítězí nad Vítkovicemi 3:0, dnes byl lepším týmem ten švýcarský. Vítkovicím už o nic nešlo, vítězství v turnaji měly jisté. Pro dnešek je to vše, turnaj končí. U dalších onlajn přenosů se s Vámi těším opět na shledanou. (15:15:32)

60:00

Tak to se jen tak nevidí – v úplném závěru vlétly obě střídačky týmů na led a hned několik dvojic vytvořilo bitku, situace se ale po pár momentech uklidnila.

59:50
    Obránce Klotenu dostává ještě v závěru osobní pětiminutový trest.

59:11
    Zápas se už jen dohrává puk, mají hráči Klotenu

58:11
    Nyní ale zasahuje brankář týmu z Ostravy.

57:43
    Vítkovice se snaží ještě o poslední nápor...

56:27
    Střela Vítovic z mezikruží vyražena pohotovým betonem gólmana Klotenu.

55:19
    Přečíslení Klotenu tři na jednoho zastavil vynikajícím zásahem poslendí bek

54:05
    Další úspěšnou sérii zákroků si připisuje gólman Vítkovic.

52:56
    Kloten se dostal do šance střelou z mezikruží, ta je ale ztečovaná do ochranné sítě.

51:12
    Vhazuje se před brankou "domácích".

50:21
    Puk v ochranné síti za gólmanem Vítkovic.

49:30
    Útočník Vítkovic ujížděl po pravém křídle sám na branku, trefuje ale jen pravý beton gólmana soupeře!

49:18
    Oba týmy hrají v plném počtu.

48:13
    Ostravané opět nic nevymysleli v přesilovce, nyní už hrají tu klasickou.

47:41
    Vítkovický gólman má zdravotní potíže, do branky se tak opět vrací původní jednička.

47:18
    Za držení vyloučen Schier, je tu přesilovka Vítkovic 4 na 3, která bude trvat 33 vteřin.

46:59
    Puk mají "hosté" a připravují útok na pravé straně hřiště.

45:51
    Vylučuje se na obou stranách. Za hrubost jde ven Ottiger a Rudl.

45:36
    Oba soupeři teď chybovali ve středním pásmu, puk nakonec zaváží do útočného pásma Švýcaři.

44:47
    Vhazuje se v obranném pásmu ostravských hokejistů.

43:50
    Kloten přišel o puk v útočné třetině a musí se bránit.

42:38
    Kloten kompletní, Vítkovice přesilovku nevyužily, prakticky neměly žádnou větší šanci.

41:41
    Kloten už je ve čtyřech.

41:39
    Útočníkovi Klotenu ale v rozhodující chvíli puk utekl, šance zahozena.

41:39
    Útočník Klotenu ve dvojnásobném oslabení faulován v úniku, nařízeno trestné střílení!

40:50
    Švýcarům se daří vyhodit.

40:38
    Za podražení vyloučen hráč Klotenu. Vítkovice budou hrát 1:03 min přesilovku 5 na 3!

40:01

Po dvou třetinách vede Kloten už 3:0. Vítkovice se sice snaží o korekci skóre, ta se zatím ale nedaří. Třetí třetina začne cca v 14:40.

40:00

39:41
    Za podražení je ještě vyloučen Kuler.

39:15
    V závěru třetiny útočí ještě Vítkovice, puk zatím putuje jen po mantinelech.

36:40
    Kloten po nevýrazné kombinaci soupeře vyhazuje.

35:47
    Kloten jde do oslabení, jeden z jeho hráčů vyloučen za napadení.

35:16
    Kloten po delší odmlce v tlaku, brankář Vítkovic je ale stále pozorný a koncentrovaný.

34:07
    Icing na straně Klotenu.

32:44
    Ostravské přečíslení dvou na jednoho brankou nekončí, výtečně teď Kloten podržel brankář.

32:12
    Na druhé straně zasahuje pohotový gólman Ostravy.

31:49
    Kloten právě vstřelil branku!
    Kloten využívá přesilovou hru. Čistý průstřel od modré má na svědomí KÖHLER, jenž dává svému týmu už tříbrankový náskok. Asistence: Schweri.

31:32
    Vyloučen je hráč Vítkovic. Oba týmy mezitím vyměnily své gólmany.

31:32
    Ofsajd Klotenu.

30:11
    Hraje se pět na pět, ostravský tým kombinuje v útočném pásu, Kloten ho ale ke střelbě nepouští.

29:11
    Následuje ale vzájemná potyčka, z každého týmu vyloučen jeden hokejista, oba za hrubost.

29:11
    Klotenští vyrazili do rychlého brejku, ten končí na připraveném brankáři.

28:49
    Vhazuje se před brankou Klotenu, Vítkovice stupňují svůj přesilovkový nápor.

28:01
    Kloten jde do čtyř, Schweri dostává dvě minuty za podražení.

27:03
    Obrana Klotenu zapomněla na útočníka Vítkovic, který uháněl sám na branku. Jeho bekhendové zakončení mezi betony je ale pokryto brankářem Klotenu.

26:39
    Gólman Klotenu vyráží i střelu obránce ostravského celku od modré čáry.

26:07
    .... a nahazují na gólmana Klotenu, který puk podrží.

25:57
    Vítkovice vyráží na zteč...

24:49
    Pohlednou stahovačku a následné zakončení předvedl hráč týmu z Ostravy, gólman soupeře ale včas zasahuje betonem.

24:02
    Střelu vítkovického útočníka zastavuje levá tyč!

22:57
    Vítkovice se snaží o kontaktní branku, Kloten ale zatím dobře brání a stále ještě aktivně napadá v útočné třetině.

21:42
    Icing Vítkovic.

20:37
    Ostravští začínají aktivně, při první střídání soupeře pořádně zatlačily.

20:01

Kloten vede po první části 2:0, trefili se Schweri se Schuterem. Vedení je zasloužené, uvidíme, jaká bude odpověď týmu z Ostravy. Druhá třetina začne cca v 13:50

20:00

19:46
    Nyní ale zahrály jen na icing.

19:30
    Vítkovice ještě na závěr operují v útočné třetině.

18:53
    Gólman Vítkovic drží kotouč, bude se vhazovat.

18:17
    Kloten sice nevyužil přesilovku, na 2:0 ale zvyšuje těsně po jejím skončení. Obrana Vítkovic dovolila MARKU SCHUTEROVI hned dvě dorážky, druhá končí brankou!

18:13
    A ve stejném duchu přesilovka i končí.

17:34
    Vítkovice se ale brání s bravurou, soupeři zatím nic nedovolují.

16:13
    Za hákování vyloučen Korec, přesilovku si zahraje i Kloten.

15:07
    Kloten měl k dispozici přečíslení tří na jednoho, vůbec ale nedošlo ke střele, či jinému zakončení.

14:27
    A znovu. Vítkovice zahodily přesilovku, nic v ní nevymyslely.

13:38
    Klotenu se daří vyhodit.

12:40
    Vítkovice si zahrají přesilovku, za hákování je vyloučen Schwander.

11:54
    Další zakončení Vítkovic končí na brankáři soupeře.

10:46
    Nadvakrát teď vychytal gólman Klotenu zcela osamoceného útočníka z Ostravy! Vynikající výkon zatím odvádí muž s maskou v dresu švýcarského celku.

09:55
    Střela vítkovického beka jde těsně vedle.

08:35
    Kloten nyní lepší, hráči v modrých dresech kombinují v útočném pásmu. Vítkovice jsou poslední minuty pasivní.

07:56
    Kloten využívá přesilovou hru! Střelu od modré těsně před brankou tečuje SCHWERI, gólman neměl žádnou šanci zasáhnout.

06:51
    Vítkovice jdou do čtyř, za podražení je vyloučen Rudl.

06:07
    Po špatné rozehrávce gólmana Vítkovic zakončuje centr Klotenu těsně vedle.

05:36
    Vítkovice v plném počtu.

04:45
    Obrovská šance Klotenu, sám před brankou zakončuje ale útočník Švýcarů těsně vedle pravé tyče!

04:18
    Nyní už běží přesilovka Klotenu.

03:36
    A nyní přichází i o její zbytek. Vyloučen je "domácí" útočník za nedovolené bránění.

03:31
    Přesilovka se zatím Vítkovickým nedaří.

02:18
    Jeden z hráčů Kloten je vyloučen za hrubost, první přesilovka v zápase patří Vítkovicím.