Dukla Praha – Jablonec 5:1 (kon.) | Teplice – Č. Budějovice 4:0 (kon.) | Liberec – Hr. Králové 1:0 (kon.)
Příbram – Jihlava 2:2 (kon.) | Sparta – Slavia 3:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
1:0 (0:0)
FC Hradec Králové
Sobota 13.04.2013, 16:00 • U Nisy, Liberec • Gambrinus liga

Domácí Slovan tedy potřetí v řadě vítězí poměrem 1:0, Hradec se naopak vinou porážky a také teplické výhry v souběžném duelu propadá na sestupové příčky. O výsledku rozhodla branka Sergeje Rybalky z 51. minuty.

Pro dnešek je to ze stadionu U Nisy vše, příjemný zbytek soboty. (18:06:30)

90+2
    Balon se pohybuje na středu hřiště a je v držení modrých dresů. O třech bodech pro Liberec už není zřejmě pochyb.

90
    Hlavní rozhodčí Kalenda nastaví sto dvacet sekund nad rámec řádné hrací doby.

89
    Hostující rozehrávka je nepřesná a chybí jí kvalita. Proto se zatím žádný závěrečný tlak nekoná.

88
    Nový muž na hřišti se ihned zapojil do hry. Náběh Poděbradského si pohlídal zkušeně.

87
    Poslední dnešní střídání. Štajnera nahrazuje Karišik.

86
    Uškovič se ocitl v dobré střelecké pozici. Z hranice šestnáctky však pálil pouze do míst, kde stál liberecký gólman.

85
    Hosté se snaží o závěrečný tlak. Uškovič ho ale svým ofsajdem odkládá na neurčito.

83
    Rabušic se dral do zakončení. Ještě předtím mu však byl odmáván a posléze i odpískán ofsajd.

82
    Hradečtí už příliš času na vyrovnání nemají. Slovan hraje chytře a balon drží daleko od branky Kováře.

81
    Štajner se pokoušel projít přes dvojnásobnou přesilu soupeře. To se však domácímu snajprovi nepodařilo.

80
    Je před námi posledních deset minut utkání. Zatím mají blíže ke třem bodů hráči Slovanu, kteří drží jednobrankové vedení.