Valladolid – Getafe 2:1 (kon.) | Levante – La Coruňa 0:4 (kon.) | Espanyol – Valencia 3:3 (kon.)
Malaga – Osasuna 1:0 (kon.)
Real Valladolid
2:1 (0:1)
Getafe CF
Sobota 13.04.2013, 16:00 • Estadio Nuevo José Zorrilla • Španělská LaLiga

Tohle je z mé strany vše, já se s Vámi loučím a děkuji za pozornost. (17:56:26)

Statistiky:

Branky: 68. Óscar González, 72. Guerra – 45+1. Alcarer.

Karty: ŽK: 6. Rubio (RVL) – 55. Codina (GET), 63. Lopo (GET) ČK: 76. Alexis (GET).

Real Valladolid si tak do tabulky připisuje důležité 3 body, díky kterým navýšil svůj náskok na sestupové příčky na 12 bodů. Getafe z dnešního utkání odchází s prázdnou.

Je tu konec velmi zajímavé utkání španělské Primera Division mezi tými Real Valladolid a Getafe CF. Hosté po prvním poločase zaslouženě vedli 1:0, když využili jednu z mnoha šancí, druhá půle ale nabídla úplně jiný fotbal. Getafe začalo bránit hubené vedení a toho využil Valladolid, dvě rychle branky v rozmezí čtyř minut otočili vývoj utkání a ani závěrečný tlak hostům nepomohl.

90+3
    Domácí se ubránili a budou rozehrávat přímý kop.

90+2
    Teč obranné zdi malém překvapila brankaře, který může děkovat všem svatým že to není branka, ale jen roh.

90+1
    Míč je zpátky na útočné polovině Getafe, hosté budou rozehrávat přímý kop.

90+1
    Domácí se ubránili a navíc se z protiútoku dostal do šance Ebert, ale nedokázal skórovat.