Chrudim – Hlavice 8:1 (kon.) | Písek – Králův Dvůr 3:2 (kon.) | Vltavín – Domažlice 1:3 (kon.)
Kunice – Chomutov 2:1 (kon.)
FC Písek
3:2 (2:0)
FK Králův Dvůr
Sobota 27.04.2013, 10:15Česká fotbalová liga

90+1
    Písek naposledy mění hráče. Michala Helda nahradí na hřišti David Chytrý.

89
    Hostující Oldřich Tlustý obdržel žlutou kartu.

87
    Písecké taktické střídání. Jindřich Rosůlek míří do hry místo Jana Zušťáka.

79
    Písek prvně v utkání střídá. Za Davida Kalivodu půjde do hry Petr Šimonovský.

75
    Lukáš Šlehofer dostává žlutou kartu za řeči.

73
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Tak hosté se ještě nevzdávají. Druhou brankou v utkání je vrací do hry PATRIK ZAJAC a závěr dnešního klání bude ještě zajímavý.

68
    PATRIK ZAJAC zamířil přesně k pravé tyči a Vršecký příliš mnoho šancí neměl. Hosté dávají svou první branku a snižují na 3:1.

66
    Jeden z píseckých hráčů zahrál ve vápně rukou a hosté si kopnou penaltu.

58
    Poslední straně na straně hostů. Štefana Toporčáka nahradí na trávníku Petr Kobler.

57
    Žlutá karta pro hostujícího Milana Procházku.

52
    Písek právě vstřelil branku!
    A Jihočeši již vedou o tři branky. Malého centr směřoval přesně na kopačku JANA ZUŠŤÁKA, který v malém vápně namířil míč mimo dosah hostujícího brankáře.

46
    Hosté zkraje druhého poločasu opět mění hráče. Lukáše Huttu nahradí Oldřich Tlustý.

45+1
    Písek může děkovat rozhodčímu, že nastavil první poločas o jednu minutu, protože v nastaveném čase se Jihočeši prosazují podruhé. Zušťák z nulového úhlu předložil míč na kopačku DAVIDU KALIVODOVI, který si přehodil míč na pravou nohu a pohotovou střelou zamířil k pravé tyči. Michňa neměl moc šancí zasáhnout, tato rána byla opravdu výstavní – 2:0!

43
    Hosté těsně před přestávkou střídají. Jana Vosýnka nahradí Milan Petr.

34
    První žlutou kartu v zápasu dostává Jakub Mikluščák.

26
    Mikluščák stál sám před bránou a už se připravoval ke střele. Macháček už podruhé zachránil Písek v podobné situaci!

22
    Odražený míč přistál u volného Vybírala, na kterého zívala prázdná brána, ale hostující útočník těsně minul spojnici písecké brány.

7
    Písečtí se z čista jasna dostávají do vedení. Střelcem úvodní branky zápasu je MARTIN ABRAHAM – 1:0.