Reading – Queens Park 0:0 (kon.) | Chelsea – Swansea 2:0 (kon.) | Arsenal – Manchester Utd. 1:1 (kon.)
Chelsea FC
2:0 (2:0)
Swansea City
Neděle 28.04.2013, 16:00 • Stamford Bridge, London • Anglická Premier League

81
    Ještě přede rozehráním rohového kopu pro Swansea labutě vystřídají. Do sprch zamíří Davies, jeho místo pak zaujme Taylor.

73
    Juan Mata si mohl své narozeniny osladit gólem! Po přihrávce se ve vápně skvěle uvolnil, ale jeho střela za hranicí malého vápna šla těsně vedle.

70
    Ještě před rozehráním standardky budou hosté znovu střídat. Hřiště opouští Britton, kterého nahradí připravený Shechter.

69
    Davies nedovoleně zastavil Oscara, takže domácí budou zahrávat volný přímý kop z dálky. Hostující hráč za tento zákrok vidí žlutou kartu.

66
    Po dalším neúspěšném rohu Chelsea střídají hosté. Zápas končí pro Routledgeho, naopak tempo hry okusí Dyer.

55
    Azpilicueta ošklivě fauloval před půlící čarou Daviese, čímž si vysloužil žlutou kartu.

45+2
    Chelsea právě vstřelila branku!
    Tak to je studená sprcha pro hostující hráče. Podle hlavního sudího byl ve vápně faulován Brittonem Mata, a tak se kopala penalta. K té se postavil zkušený Lampard a tvrdou ránou k levé tyči nedal Vormovi šanci. Ten sice směr střely vystihl, ale nebylo mu to nic platné.

45+1
    Hříšník Britton je za faul v pokutovém území potrestán žlutým kartónkem.

45+1
    Byla nařízena penalta proti týmu Swansea City.

43
    Domácí potvrzují papírové předpoklady a pár minut před koncem prvního poločasu jdou do vedení! Mata nahrál na vápno Lampardovi, který míč posunul k OSCAROVI, jenž uvnitř pokutového území střelou k vzdálenější levé tyči otevírá skóre zápasu.

41
    Po centru z rohu nejvýše vyskočil Cahill, jenž hlavičkou mířil jen těsně nad!

38
    Chelsea bude zahrávat volný přímý kop poté, co Williams zahrál před vápnem rukou. Za tento prohřešek je také potrestán žlutou kartou.