L. Mikuláš – R. Sobota 1:2 (kon.) | Dubnica – Dunajská Streda 0:1 (kon.)
FK Dubnica
0:1 (0:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
sk Středa 15.05.2013, 16:30 • Mestský futbalový štadión MFK Dubnica • MONACObet liga

My Vám ďakujeme za pozornosť tešíme sa niekedy nabudúce. (18:20:39)

Zápas sa končí, hostia vyhrali 1:0 zásluhou gólu Fodreka z 62. minúty. D. Streda sa vracia vďaka trom bodom do Corgoň ligy. "Fanúšikovia" Dunajskej Stredy sa opäť raz vyznamenali a hodili na trávnik a tartanovú dráhu svetlice.

90+1
    Posledné striedanie v hre, DAC vymení Geráta za Johancsika.

90+1
    Kapitán Velický bol pri mikrosúboji zasiahnutý do tváre a musí byť za postrannou čiarou ošetrovaný.

90
    Hrací čas sa bude nadstavovať o dve minúty.

89
    Jediný strelec gólu, Fodrek, v hre končí, vymení ho Ntsogo.

88
    Útočný faul Dubnice. Roh nevyužitý.

88
    Ďaleký aut od Jakúbeka našiel vo vápne Vaška, ktorý z otočky pálil len do obrancu! Nasleduje rohový kop.

88
    Dubničania si prihrávajú na vlastnej polovici.

86
    Zo strany Dubnice je to dosť statické, loptu síce domáci držia, no nedarí sa im vypracovať si nejakú vážnejšiu šancu.

84
    Striedajú hostia, Gerec dole, Huber hore.

83
    Dolinajec pekne zatočil loptu do šestnástky, no nenašiel nikoho zo svojich kolegov. Dubnica celý druhý polčas drží loptu na kopačkách, snažia sa o vyrovnanie, no vytúžený moment zatiaľ neprichádza.

82
    Polaček vo výskoku zachytil center smerujúci do šestnástky.

81
    Hošek zahral dlaňou, navyše sa čuduje, prečo hlavný arbiter hru prerušil.

81
    Po následnom rohu hostia odkoplo loptu preč od svojej brány.

80
    Dubničania si prihrávkami na jeden dotyk vypracovali sľubnú akciu, na ktorej konci pálil Šmahajčík do Polačeka, ktorému narobilo problémy vyraziť!

79
    Efektná pätička Bašića dala priestor Dolinajcovi, ten sa ale cez obrancu do útoku nepredral.