1.FC Slovácko
2:4 (1:0)
FK Mladá Boleslav
Středa 15.05.2013, 14:30 • Širůch • Celostátní liga staršího dorostu

Fotbalisté Mladé Boleslavi potvrdili roli favorita a vyhráli na Slovácku 2:4. Nepříznivý vývoj utkání hosté otočili během dvaceti minut v druhém poločase. Postupně do sítě Slovácka se trefili Hůlka, Fidrich, Kozma a střídající Lacek, jenž byl na hřišti necelé tři minuty. Konečnou podobu výsledku na konci zápasu stanovil domácí útočník Fojtášek, který tak zmírnil další porážku svého celku. (17:22:46)

90
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Ze standardní situace se prosadil hlavou DAN FOJTÁŠEK a upravuje stav zápasu na 2:4.

89
    Brankář Hankic nesmyslně vyběhl proti Sadílkovi, který mu udělal kličku, na poslední chvíli však situaci zachránil jeho spoluhráč z obrany a míč odkopl na rohový kop.

88
    Třetí střídání Boleslavi. Matouš Kubelka nahradil Daniela Kozmu.

87
    Slovácko vystřídalo taky podruhé. Filipa Rusňáka nahradil Robin Holík.

85
    Boleslavští podruhé vystřídali. Hřiště opustil Daniel Geissler a namísto něj si zahraje Jan Zemánek.

83
    Slovácko drží míč a kombinuje na polovině Boleslavi. Groulík vysunul do pokutového území Michnu, ale přihrávka "neměla oči" a skončila mimo hrací plochu.

81
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Trenér Boleslavi měl šťastnou ruku při střídání. ADAM LACEK nebyl na hřišti ani necelé tři minuty a vstřelil po přihrávce Křapky čtvrtou branku Boleslavi.

78
    Boleslav poprvé vystřídala. Štěpána Hodače vyměnil Adam Lacek.

77
    Obrana Slovácka na levé straně nepokryla Fidricha, jehož centr musel chytit Kohoutek.

75
    Groulíkův centr do vápna Boleslavi přizvedl Tesař na Rusňáka, který však míč netrefil ideálně a ten skončil v zámezí.

74
    Boleslav po rychlé akci zahrávala rohový kop, ovšem k ohrožení branky Slovácka se nedostala.

72
    Kozubík dlouhým centrem našel Tesaře, který míč zpracoval pro Fojtáška, domácí útočník si předkopl míč příliš před sebe a poté fauloval hostujícího obránce.

69
    První střídání v sestavě Slovácka. Petra Galušku vyměnil David Tesař.

68
    Fidrich posadil pěkný centr na hlavu Kozmy a hostující útočník mohl vsítit druhou svoji branku v dnešním utkání, hlavou však nemířil přesně!

65
    Do dvoubrankového vedení posílá Boleslav DANIEL KOZMA. Hostující útočník dostal zpětnou přihrávku do malého vápna od Vraštila a nebyl pro něho problém prostřelit brankáře Kohoutka – 1:3!