Sparta – Brno 2:2 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 1:3 (kon.) | Táborsko – Olomouc 3:5 (kon.)
Mladá Boleslav – Dukla Praha 2:1 (kon.) | Jablonec – Hr. Králové 0:3 (kon.) | Příbram – Ostrava 6:0 (kon.)
Slovácko – Jihlava 4:2 (kon.) | Teplice – Liberec 2:3 (kon.)
AC Sparta Praha
2:2 (1:1)
FC Zbrojovka Brno
Pondělí 27.05.2013, 13:00 • TC Strahov • Juniorská liga

Oba týmy se nakonec rozešly smírně po remíze 2:2, když se sparťanům podařilo srvnat chvíli před koncem zápasu. Konečný výsledek je víceméně spravedlivý. (14:54:27)

90
    V závěru zápasu ještě dostává Varaďa žlutou kartu za to,m že se pokusil nafilmovat pád ve vápně.

89
    Sparta právě vstřelila branku!
    Spartě se přecejen daří vyrovnat! Těsně před koncem odcentroval Záviška z pravé strany do vápna, kde byl nikým nehlídaný JAKUB PEŠEK a střelou z voleje k tyči zařídil Spartě vyrovnání!

87
    Brno střídá. Místo Škody si na poslední minuty zahraje Stehlík.

85
    Macháč fauloval na půli hřiště Varaďu. Tlak Sparty se čím dál tím více kouskuje.

82
    Z toho si však sparťané příležitost nevytvořili.

81
    Rychlý protiútok Sparty vedl Záviška, odcentroval na Měsku, jehož pokus zablokoval obránce na roh.

79
    Sparta počtvrté v zápase střídá. Místo Maříka si zahraje Měska

77
    Brno mělo nebezpečnou standardku těsně za vápnem, ale Škoda svoji střelu zamířil jen do zdi před sebou.

75
    Velká šance Brna na zvýšení náskoku. Škoda sklepl hlavou ve vápně na volného Halašku a ten se objevil úplně sám před Nguynem. Halaška však nedokázal domácího brankářew překonat.

72
    Brno poprvé v zápase střídá. Místo Přerovského převezme Vávra.

71
    Po něm se dostal do zakončení Macháč, ale byla to velice těžká střela z voleje, kterou nedokázal zamířit mezi tři tyče.

70
    Neužil vybojovsl roh pro Spartu.

68
    Sparťanský útok zastavuje Malík, který odkopává míč daleko od brány svého týmu

67
    Protiútok Brna končí těsným ofsajdem Škody.

66
    Sparťané provádí hned dvojité střídání. Místo Holase s Matouškem přichází Neužil a Hájek.

65
    Rychlý protiútok Sparty zakončuje Mařík střelou do míst, kde byl připravený brankář Petr. To byla velká šance Sparty na vyrovnání.

61
    Lutonský se dostal ke střele za vápnem Sparty, ale jeho pokus zablokoval Tomášek.

60
    Brno je i nadále aktivnějším týmem a do druhého poločasu vstoupilo stejně aktivně jako do toho prvního.

56
    Brno právě vstřelilo branku!
    K němu se postavil LUKÁŠ MATYSKA a poslal míč po zemi k levé tyči. Brno otáčí skóre zápasu.

55
    A je tu pokutový kop pro hráče Brna po sparťaské ruce.

53
    Škoda šel sám na bránu a trefil tyč!

51
    Záviška utekl po pravé straně a našel před vápnem Čavoše, který se ocitl ve velmi dobré střelecké pozici. Zamířil však vedle brány brankáře Petra.

48
    Tu však po krátké rozehrávce zakončil Varaďa nad.

47
    Čavoš fauloval za vápnem Varaďu a je z toho standardní situace pro Brno.

46
    Do druhé půle sparťané vystřídali. Místo Reitera přišel Záviška.

46

Po většinu první půle bylo lepším týmem Brno, ale vstřelený gól vlil sparťanům čerstvou krev do žil a i přes to, že Brno šťastně vyrovnalo střelou z dálky, se Sparta stala vyrovnaným soupeřem. Druhá půle bude rozhodně zajímavá.

41
    V posledních minutách jsou aktivnejším týmem sparťané. Maříkova střela mířila jen těsně vedle levé tyče.

39
    Po vstřelených gólech se hra konečně rozhýbala oběma směry a odvážnější směrem dopředu začínají být i sparťané. Nyní se po rohu dostal ke střele za vápnem Čavoš, ale bránu asi o metr přestřelil.

36
    Sparťané však mohli jít opět do vedení. Po závaru ve vápně se do zakončení dostal Matoušek, ale Petr ho skvělým zákrokem vychytal.

34
    Neuplynulo ani pět minut hry a je srovnáno! MUAMER AVDIČ napřáhl ke střele z nějakých 35 metrů a překvapivou střelou překonal Nguyena, který stál pár metrů před brankovou čárou.

30
    I přes to, že je Brno zatím lepším tým, tak jako první se gólově prosazují sparťané! MARTIN MATOUŠEK se uvolnil v pokutovém území a přízemní ranou pod padajícím Petrem poslal svůj tým do vedení!

28
    Matoušek centroval od rohového praporku, ale jeho pokus skončil jen v rukavicích brankáře Petra.

25
    Varaďa se po kombinaci s Přerovským uvolnil ve vápně a dostal se ke střele z velmi výhodné pozice. Jeho přízemní střela však mířila jen do míst, kde zasahoval Nguyen.

22
    Sparťané se po dlouhé době dostali k pokutovému území hostů, ale akci přerušil Mařík útočným faulem.

21
    Matyska se uvolnil a asi z 30 metrů vystřelil vysoko nad.

20
    V posledních minutách převzali aktivitu na své kopačky hosté z Brna. Lépe kombinují a více drží míč na svých kopačkách. Sparťané příliš často míč odevzdávají dlouhým nákopem, jelikož se přes napadající hráče Brna nemůžou kombinací dostat.

17
    Lutonský centroval z levé strany, ale Tomášek byl na svém místě a míč odkopl.

15
    Nyní hosté velmi aktivně napadají sparťaskou rozehrávku a nepouští domácí z vlastní poloviny.

14
    Pohledná kombinace hostů, Přerovský vyvezl míč, kolmicí uvolnil Varaďu, který našel ve vápně úplně volného Škodu. Ten však míč netrefil ideálně ve velmi výhodné pozici, a tak minul bránu asi o dva metry.

11
    Po dlouhém výkopu brankáře Petra se do zakončení ve vápně dral Škoda, ale byl mu odpískán útočný faul.

9
    Varaďa rozehrával rohový kop, na který si vyskočil Halaška, ale tísněn dvěma obránci zakončil jen nad branku Sparty.

7
    Přerovský centroval do vápna, kde se však nejlépe zorientoval sparťasnký stoper Tomášek a hlavou míč odvrátil do bezpečí.

5
    Následnou standardní situaci rozehrál Folprecht přesně na hlavu Matouška, kterého skvělým reflexivním zákrokem vychytal Petr.

4
    Reiter si svým typickým průnikem po čáře vykoledoval faul blízko šestnáctky.

3
    Ten byl rozehrán nakrátko, ale po nepřesné přihrávce se k rychlému protiútoku dostalo Brno, jehož akci zakončil Kršák střelou nad bránu.