Liberec – Příbram 6:4 (kon.) | Sparta – Táborsko 4:0 (kon.) | Dukla Praha – Slovácko 2:2 (kon.)
Hr. Králové – Č. Budějovice 1:1 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 2:0 (kon.) | Brno – Teplice 2:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
6:4 (4:3)
FK Příbram
Pondělí 03.06.2013, 13:00Juniorská liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Příjemný, leč deštivý den z Liberce. Vzhledem ke klimatickým podmínkám se dnes výjimečně na umělém trávníku stadionu U Nisy utkají v rámci 34. kola Juniorské ligy mladíci Slovanu a Příbrami. Utkání startuje ve 13:00 hodin.

Příbramské naděje ve středu předehrávaly poslední kolo soutěže, v němž nestačily na tým Vysočiny Jihlava a podlehly 2:4. Momentálně Středočeši okupují šesté místo v tabulce, když dokázali vybojovat 49 bodů. Kolo před koncem mají příbramské naděje dvoubodový náskok na osmou Jihlavu.

Liberecký juniorka v minulém kole doslova "urvala" vítězství v Teplicích, které znamenalo první tříbodový zisk po sedmi zápasech. Slovan se nyní nachází na třinácté pozici se ziskem 37 bodů. Se šestnácti remízami je mužstvo trenéra Chytrého suverénním remízovým králem celé ligy,

Podzimní vzájemný zápas zvládli daleko lépe Středočeši, kteří v domácím utkáním nadělili Libereckým čtyři branky a zvítězili 4:0.

FC Slovan Liberec: Bojčuk – Červinka, Beníšek, Kastelovič, Kmoníček, Savkovič, Drobílek, Jánošík, Bouška, Káva, Komenda.

1.FK Příbram: Kukla – Čížek, Matějů, Šindelář, Šípek, Soldát, Kdolský, Kraus, Hanuš, Brandner, Řezáč.

1

5
    Po zpětné přihrávce pálil mimo hostující Šípek.

7
    Příbram právě vstřelila branku!
    Hosté jdou v úvodu utkání do vedení! Za pomoci břevna se povedenou střelou prosadil příbramský FILIP ŘEZÁČ.

10
    Liberec právě vstřelil branku!
    Domácí bleskově odpovídají na branku hostů a máme srovnáno! FILIP DROBÍLEK se postavil k exekuci přímého kopu a technickou střelou za pomoci teči hostujícího hráče, překonal gólmana hostí.

13
    Jánošík se na levé straně výborně uvolnil a přesným centrem našel hlavu Savkoviče, ten však poslal balón nad.

14
    Třetí gól během osmi minut a hosté znovu vedou! Tečovaná střela ONDŘEJE ŠÍPKA z vápna, skončila za Bujčukovými zády.

18
    Po centru Savkoviče zasáhl těsně před dobíhajícím Kávou brankář Příbrami.

22
    Máme znovu srovnáno! Po povedeném stříleném centru Jánošíka, doslova dotlačil míč hrudí do sítě útočník MATĚJ KÁVA.

25
    Střelecké hody nekončí a hosté znovu vedou! Šípkův rohový kop propadl až na zadní tyč, kde stál nekrytý ALEŠ MATĚJŮ, jenž neměl problém umístit míč do branky.

26
    Po zpětné přihrávce Kávy vypálil z hranice vápna Bouška, Kukla ale neměl potíže.

30
    Za třicet minut šest branek a máme potřetí v zápase srovnáno! Jánošík navezl míč do středu hřiště a krásnou kolmicí uvolnil na pravé straně Savkoviče, jehož střílený centr placírkou uklidil za Kuklova záda MATĚJ KÁVA.

33
    Nejprve pálil do středu branky domácí Jánošík a poté po rychlém brejku těsně minul levou tyč příbramský Brandner.

36
    Přestřelka nekončí! Rohový kop Drobílka našel hlavu JANA ČERVINKY, jenž poprvé v utkání posílá Slovan do vedení.

37
    Hned o minutu později mohl odpovědět Brandner, branku ale svojí ranou přestřelil.

46

46
    Zraněného Kávu nahradí ve druhém poločase na hřišti Jakub Trnka. Střídají i hosté. Místo Hanuše si zahraje Glasnovič.

48
    Opět a znovu srovnáno! Po nepochopitelné chybě domácí obrany se ocitl sám před Bojčukem FILIP ŘEZÁČ, který jej bez problému přeloboval.

58
    Za faul na půlce hřiště obdržel žlutou kartu domácí Mile Savkovič.

61
    Za faul zezadu vidí žlutou kartu příbramský Kdolský.

64
    Další ostrý zákrok, tentokrát žlutou kartou potrestán hostující Filip Řezáč.

66
    Těsně nad hlavičkoval v pádu domácí Komenda.

71
    Libereckého Savkoviče střídá Michael Leibl.

74
    Svým důrazem se ve vápně dostal k zakončení Glasnovič, Bojčuk s obtížemi míč vytáhl.

75
    Glasnovič se ocitl tváří v tvář Bojčukovi, jeho pokus ale o centimetry minul levou tyčku.

79
    Po hezké kombinaci nastřelil tyč hostující Šípek!

80
    Slovan znovu vede! Po faulu Kukly na pronikajícího Jánošíka proměnil penaltu FILIP DROBÍLEK.

81
    Poprvé v zápase vede Slovan o dvě branky! Příbram hrála v pokutovém území rukou a další nařízenou penaltu proměňuje opět FILIP DROBÍLEK.

90
    Řezáčův pokus vykopával z brankové čáry domácí Trnka.

90
    Domácí střídají. Jánošíka nahradí Matějka.

Konec zápasu. (14:58:03)

Lukáš Michalík

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 10. Drobílek, 22. Káva, 30. Káva, 36. Červinka, 80. Drobílek (pen.), 81. Drobílek (pen.) – 7. Řezáč, 14. Šípek, 25. Matějů, 48. Řezáč

Karty:   58. Savkovič (LIB) – 61. Kdolský (PRI), 64. Řezáč (PRI)

FC Slovan Liberec: Bojčuk – Červinka, Beníšek, Kastelovič, Kmoníček, Savkovič (71. Leibl), Drobílek, Jánošík (90. Matějka), Bouška, Káva (46. Trnka), Komenda.
    FK Příbram: Kukla – Čížek, Matějů, Šindelář, Šípek, Soldát, Kdolský, Kraus, Hanuš (46. Glasnovič), Brandner, Řezáč.