Liberec – Příbram 6:4 (kon.) | Sparta – Táborsko 4:0 (kon.) | Dukla Praha – Slovácko 2:2 (kon.)
Hr. Králové – Č. Budějovice 1:1 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 2:0 (kon.) | Brno – Teplice 2:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
6:4 (4:3)
FK Příbram
Pondělí 03.06.2013, 13:00Juniorská liga

90
    Domácí střídají. Jánošíka nahradí Matějka.

90
    Řezáčův pokus vykopával z brankové čáry domácí Trnka.

81
    Liberec právě vstřelil branku!
    Poprvé v zápase vede Slovan o dvě branky! Příbram hrála v pokutovém území rukou a další nařízenou penaltu proměňuje opět FILIP DROBÍLEK.

80
    Slovan znovu vede! Po faulu Kukly na pronikajícího Jánošíka proměnil penaltu FILIP DROBÍLEK.

79
    Po hezké kombinaci nastřelil tyč hostující Šípek!

75
    Glasnovič se ocitl tváří v tvář Bojčukovi, jeho pokus ale o centimetry minul levou tyčku.

71
    Libereckého Savkoviče střídá Michael Leibl.

64
    Další ostrý zákrok, tentokrát žlutou kartou potrestán hostující Filip Řezáč.

61
    Za faul zezadu vidí žlutou kartu příbramský Kdolský.

58
    Za faul na půlce hřiště obdržel žlutou kartu domácí Mile Savkovič.

48
    Příbram právě vstřelila branku!
    Opět a znovu srovnáno! Po nepochopitelné chybě domácí obrany se ocitl sám před Bojčukem FILIP ŘEZÁČ, který jej bez problému přeloboval.

46
    Zraněného Kávu nahradí ve druhém poločase na hřišti Jakub Trnka. Střídají i hosté. Místo Hanuše si zahraje Glasnovič.

36
    Přestřelka nekončí! Rohový kop Drobílka našel hlavu JANA ČERVINKY, jenž poprvé v utkání posílá Slovan do vedení.

30
    Za třicet minut šest branek a máme potřetí v zápase srovnáno! Jánošík navezl míč do středu hřiště a krásnou kolmicí uvolnil na pravé straně Savkoviče, jehož střílený centr placírkou uklidil za Kuklova záda MATĚJ KÁVA.

25
    Střelecké hody nekončí a hosté znovu vedou! Šípkův rohový kop propadl až na zadní tyč, kde stál nekrytý ALEŠ MATĚJŮ, jenž neměl problém umístit míč do branky.

22
    Máme znovu srovnáno! Po povedeném stříleném centru Jánošíka, doslova dotlačil míč hrudí do sítě útočník MATĚJ KÁVA.

14
    Třetí gól během osmi minut a hosté znovu vedou! Tečovaná střela ONDŘEJE ŠÍPKA z vápna, skončila za Bujčukovými zády.

10
    Domácí bleskově odpovídají na branku hostů a máme srovnáno! FILIP DROBÍLEK se postavil k exekuci přímého kopu a technickou střelou za pomoci teči hostujícího hráče, překonal gólmana hostí.

7
    Hosté jdou v úvodu utkání do vedení! Za pomoci břevna se povedenou střelou prosadil příbramský FILIP ŘEZÁČ.

Lukáš Michalík

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 10. Drobílek, 22. Káva, 30. Káva, 36. Červinka, 80. Drobílek (pen.), 81. Drobílek (pen.) – 7. Řezáč, 14. Šípek, 25. Matějů, 48. Řezáč

Karty:   58. Savkovič (LIB) – 61. Kdolský (PRI), 64. Řezáč (PRI)

FC Slovan Liberec: Bojčuk – Červinka, Beníšek, Kastelovič, Kmoníček, Savkovič (71. Leibl), Drobílek, Jánošík (90. Matějka), Bouška, Káva (46. Trnka), Komenda.
    FK Příbram: Kukla – Čížek, Matějů, Šindelář, Šípek, Soldát, Kdolský, Kraus, Hanuš (46. Glasnovič), Brandner, Řezáč.