Jablonec – Žižkov 2:0 (kon.) | Č. Budějovice – Žilina 1:1 (kon.) | Liberec – Táborsko 2:1 (kon.)
Jihlava – Trenčín 2:3 (kon.) | Honvéd – Dunajská Streda 1:2 (kon.) | Jablonec – Zagłębie 2:4 (kon.)
L. Mikuláš – Michalovce 1:1 (kon.) | Union Berlín – Teplice 0:0 (zruš.) | Legia – Žilina 1:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:3 (1:2)
AS Trenčín
Středa 26.06.2013, 17:00 • Svitavský stadion, Svitavy • Přípravný zápas

90
    Trenčín právě vstřelil branku!
    Závěr zápasu je opravdu stylový! FANENDO ADI dostal přihrávku na střed hřiště, udělal dva kroky a poté, když nevěděl, co s míčem, vypálil. Balon zapadl přímo do Kotnourovy šibenice a s největší pravděpodobností rozhodl o výhře Trenčína – 2:3!

68
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Balón si na penaltový puntík postavil LUKÁŠ VACULÍK a po zemi k pravé tyči nedal brankáři Volešákovi žádnou šanci – 2:2!

40
    Slovenskému mužstvu se daří otočit skóre přátelského zápasu. Svoji střeleckou formu potvrdil TOMÁŠ MALEC, který si naběhl na přihrávku Štefánika z levé strany a nekompromisní střelou z první po zemi poslal Trenčín poprvé v zápase do vedení – 1:2!

31
    Nyní se ale brankář Jihlavy musí stydět! Po kombinaci hráčů Vysočiny se k němu dostal míč, výkopem ho ale poslal přímo do napadajícího TOMÁŠE MALCE, od kterého balon doputoval až do sítě – 1:1!

21
    Vysočina se dostává do vedení! Silný tlak vyvrcholil v šanci Šimonka, kterou ještě brankář Volešák zlikvidoval, o několik sekund později ARNOLD ŠIMONEK reparát splnil a po přihrávce na malé vápno poslal míč mezi nohy padajícího Volešáka – 1:0!

Petr Dejnožka

Branky: 21. Šimonek, 68. Vaculík (pen.) – 31. Malec, 40. Malec, 90. Adi

Karty:   31. Baéz (AST)

FC Vysočina Jihlava: 1. poločas: Hanuš – Košulič, Marek, Kryštůfek, Šimonek, Teplý, Koloušek, Josl, Masopust, Jánoš, Kopic

2. poločas: Kotnour – Shkreta, Šourek, Kolevski, Mešanovic, Vaculík, Kliment, Kučera, Jungr, Tlustý, Mikula

AS Trenčín: 1. poločas: Volešák – Bednárik, Malec, Baéz, Frimmel, Holúbek, Mazan, Mondek, De Azevedo, Da Silva, Štefánik

2. poločas: Volešák – Skovajsa, Tóth, Bezák, Morong, Mišák, Adi, Opatovský, Bero, Ranko, Lobotka

Rozhodčí: Gallo – Kondler, Svoboda