Plzeň – Željezničar Sarajevo 4:3 (kon.) | BATE – Karaganda 0:1 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Streymur 6:1 (kon.)
Ekranas – Hafnarfjördur 0:1 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Sutjeska 1:1 (kon.) | Birkirkara – Maribor 0:0 (kon.)
Fola – Dinamo Záhřeb 0:5 (kon.) | FCSB – Vardar 3:0 (kon.)
Šeriff Tiraspol
1:1 (1:0)
Sutjeska Nikšić
Úterý 16.07.2013, 19:00Liga mistrů (předkola)

Utkání 2. předkola mezi Šeriffem a Sutjeskou skončilo překvapivou remízou 1:1. Skóre otevřel v 45. minutě Luvannor, ve druhém poločase pak vyrovnal Pejovič.

Do odvety tak má nyní lepší výchozí pozici černohorsá Sutjeska, nyní je ale ještě skutečně brzy předjímat, kdo postoupí do dalšího kola. (20:52:04)

90+4
    Běží dokonce už čtvrtá minuta nastavení a nyní se ke střele dostal Paşcenco.

90+2
    Nikolič (SUT) v samém závěru vyfasoval žlutou kartu.

90
    Hlavní sudí nastavil zápas o tři minuty.

90
    Isa uvízl v ofsajdu, hra je přerušena.

87
    I Sutjeska naposledy střídala. Zahraje si V. Karadžič místo Pejoviče.

85
    Utkání sice spěje k remíze, v závěru se ale Tiraspol snaží o strhnutí vedení na svou stranu.

83
    Vzápětí střídala i Sutjeska. V závěru si zahraje Poček, dohrál Jovovič.

82
    Domácí naposledy vystřídali, místo Markovskiho bude hrát Pešič.

79
    Cadu poslal do vápna vysoký míč po standardce, velká šance z toho ale nebyla.

76
    Ognjanovič (SUT) dostal žlutou kartu.

73
    Poprvé vystřídali i hosté, dohrál Isidorovič, zahraje si Stefanovič.

71
    Šeriff po delší době přebírá otěže zápasu a je aktivnějším týmem, leč hosté dobře brání.