Plzeň – Željezničar Sarajevo 4:3 (kon.) | BATE – Karaganda 0:1 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Streymur 6:1 (kon.)
Ekranas – Hafnarfjördur 0:1 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Sutjeska 1:1 (kon.) | Birkirkara – Maribor 0:0 (kon.)
Fola – Dinamo Záhřeb 0:5 (kon.) | FCSB – Vardar 3:0 (kon.)
Birkirkara FC
0:0 (0:0)
NK Maribor
Úterý 16.07.2013, 19:30 • Ta' Qali National Stadium, Ta' Qali • Liga mistrů (předkola)

Statistiky:

Střely celkem – 19:19
    Střely na bránu – 4:4
    Rohové kopy – 4:7 (21:31:14)

Skončilo utkání, ve kterém Birkirkara uhrála s Mariborem bezbrankovou remízu. Překvapivě blíže k vítězství měli Malťané, které dvakrát dělila od gólu tyč Handanovićovy brány. Ve 39. minutě chybělo štěstí Herrerovi a v 89. minutě dopadl stejně také Triganza. Domácí se dnes rozhodně nemají za co stydět, ale favoritem na postup zůstává Maribor, který má k dispozic odvetu před svými fanoušky, jenž se bude hrát příští týden.

90+4
    U půlící čáry fauloval mezga Vukanace. Domácí budou ještě rozehrávat.

90+4
    Pálil Zach Muscat, bránu hostí však netrefil.

90+3
    Prostor pro zakončení si hledal Demba Touré, jeho střelu ale srazil do bezpečí obránce slovinského týmu.

90+3
    K míči se nyní dostal maltský celek a rozjíždí možná vůbec poslední akci zápasu.

90+2
    U balónu jsou fotbalisté Mariboru.

90+1
    Už se hraje nad rámec devadesáti minut.

89
    Birkirkara dnes nemá štěstí! Po standardní situaci pálil Triganza a Handanoviće zachránila podruhé v zápase branková konstrukce!

88
    Několik tvrdých zákroků na obou stranách, což vyvrcholilo žlutou kartou pro hostujícího Filipoviće.

84
    Střídání Mariboru. Fajić nahrazuje dnes neviditelného Marcose Tavarese.

84
    Moreno nakopl míč do hostující šestnáctky, ale tam se k němu dostali hráči Mariboru.

83
    Nejprve ale střídání. Rowen Muscat je nahrazen Triganzou.

83
    Kopat se bude proti hostující bráně. Provinil se Filipović.

81
    Mezga z trestného kopu domácí bránu neohrozil.

80
    Domácí střídají. Temile opouští trávník a místo něho si zahraje Zerafa.

80
    Další žlutá karta pro domácí. Za faul na Mezgu byl potrestán Fenech.

79
    Kapitán domácích Gareth Sciberras nešetrně zajel do Filipoviće a je z toho žlutá karta.