Ludogorec – Slovan Bratislava 3:0 (kon.) | Maribor – Birkirkara 2:0 (kon.) | Legia – New Saints 1:0 (kon.)
Partizan Bělehrad – Širak 0:0 (kon.)
NK Maribor
2:0 (1:0)
Birkirkara FC
Středa 24.07.2013, 20:00 • Stadion Ljudski vrt, Maribor • Liga mistrů (předkola)

86
    Poslední střídání dnešního zápasu. Ze hry odešel Fajič a poslední minuty si v příjemném večeru užije Mendy.

83
    Střídání v týmu Birkirkara FC: ze hřiště odchází Rowen Muscat, přichází Triganza.

79
    Střídání v týmu Birkirkara FC: ze hřiště odchází Vukanac, přichází Maciel.

71
    Domácí trenér se rozhodl podruhé zasáhnout do sestavy. Ze hry stahuje Arghuse a na jeho místo putuje Potokar.

62
    V souboji tváří v tvář se utkal Tavares s nedávno potrestaným brankářem Haberem, ten byl však mnohem úspěšnější a třetí branku nepustil do své sítě.

60
    Další žlutou kartu dostává brankář maltského klubu Haber.

51
    Další kartu inkasuje Rowen Muscat.

50
    Žlutou kartu dostává Tavares (NK Maribor).

48
    Maribor právě vstřelil branku!
    Další krok k postupu udělali domácí fotbalisté. Hned v úvodu poločasu se prosazuje MITJA VILER, který využil přihrávky Tavarese a bezpečně zakončil před bránou do Haberovy sítě.

46
    Hosté do druhého poločasu udělali jednu změnu. Posilují ofenzivu Tourém, který nahrazuje Camenzuliho.

44
    Hostující Zach Muscat je prvním potrestaným hráčem dnešního utkání.

28
    Je jasné, že se dnes nebude prodlužovat, domácí z ničeho nic udeřili. GORAN CVIJANOVIČ vystihl přihrávku Tavarese a střelou po zemi překonal vyběhnuvšího Habera. A nyní jsou na řadě hosté, kteří musí otevřít více obranu.

21
    Je zde první střídání v týmu Mariboru, bohužel je to vynucené. Odchází zraněný Mezga, jehož nahrazuje Bohar.

10
    Velká šance hostů, kteří nehrají vůbec špatně. Herrera zahrával standardní situaci, svým přesným centrem našel hlavičku Morena a ten jen těsně míjí cíl!