APOEL – Maribor 1:1 (kon.) | Molde – Legia 1:1 (kon.) | Ludogorec – Partizan Bělehrad 2:1 (kon.)
Salzburg – Fenerbahce 1:1 (kon.) | Celtic – Elfsborg 1:0 (kon.)
APOEL Nikósia
1:1 (1:0)
NK Maribor
Středa 31.07.2013, 19:00 • Neo GSP Stadium, Nikósie • Liga mistrů (předkola)

90+2
    Utkání se nám ještě trochu protáhne. Další žlutá karta směřuje Budimirovi.

90+1
    Další žlutou kartu v dnešním zápase dostává brankář Handanovič, který obléká dres Mariboru.

90+1
    Stejně jako k prvnímu poločasu, tak i k tomu druhému se přidává pouze jedna minuta navíc.

86
    Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Christian, přichází Benachour.

83
    Střídání v týmu NK Maribor: ze hřiště odchází Tavares, přichází Potokar.

82
    Gonçalves dostává žlutou kartu za filmování a na hřišti se nám v osobních soubojích pěkně přiostřuje.

77
    Manduca padl v pokutovém území moc rychle. Faul to nebyl říká sudí a uděluje útočníkovi Apoele žlutou kartu.

75
    Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Charalambidis, přichází Budimir.

75
    Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Alexandrou, přichází Aloneftis.

74
    Střídání v týmu NK Maribor: ze hřiště odchází Ibraimi, přichází Mejač.

68
    Oliveira si počínal při protiútoku soupeře nedovoleně a poslal k zemi Bohara. Následovat bude přímý kop ze zhruba dvaceti metrů.

66
    Střídání v týmu NK Maribor: ze hřiště odchází Fajić, přichází Mendy.

65
    Maribor právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Po rychlém protiútoku se k míči dostal Rajčevič, který centroval do pokutového území. Tam čekal nachystaný TAVARES, který umístil hlavičkou míč za záda brankáře Parda.

64
    Pozor na rychlý protiútok Mariboru!

55
    V dnešním zápase padla první žlutá karta! Filipovič držel spoluhráče za dres a vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu.

54
    Velká příležitost na straně hostů, kteří se dostali do úniku, ze kterého málem vstřelili branku! Škoda, že míč neprošel až k adresátovi.

45+1
    V prvním poločase se již nic nestane, rozhodčí píská konec prvního poločasu.

40
    Rozbíhá se posledních pět minut prvního poločasu.

21
    APOEL právě vstřelil branku!
    Je za námi dvacet minut utkání a Apoel se dostává do vedení! Skvělý centrovaný míč od Moraise zpracovává na hrudi ESMAËL GONCALVES, který se správně vytočil a prudkou střelou prostřeluje brankáře Handanoviče!

13
    Christian se řítil po pravé straně hřiště do jasné šance, ale trestuhodně ji zahodil!

10
    Nebezpečná situace na straně Apoele! Ke střele se dostává Nuno Morais, jehož střela neměla správný směr a nakonec letí mimo tři tyče.

3
    Nebezpečná akce domácích hráčů skončila neúspěchem! Tiago Gomes hledal centrovaným míčem svého spoluhráče, jenže rychlejší byl obránce Mariboru. Ten míč odkopl a zamezil tak nebezpečí.