Trenčín – Astra Giurgiu 1:3 (kon.) | Aktobe – Breidablik 1:0 (kon.) | Minsk – St. Johnstone 0:1 (kon.)
Jablonec – Strømsgodset 2:1 (kon.) | Karabach – Gefle 1:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Trabzonspor 0:1 (kon.)
Ventspils – Maccabi Haifa 0:0 (kon.) | Ploiesti – Arnhem 1:1 (kon.) | Černomorec Oděsa – CZ Bělehrad 3:1 (kon.)
Randers – Kazaň 1:2 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Lech Poznaň 1:0 (kon.) | Häcken – Thun 1:2 (kon.)
Rijeka – Žilina 2:1 (kon.) | Tromsø – Differdange 1:0 (kon.) | Botev Plovdiv – Stuttgart 1:1 (kon.)
Kukësi – Met. Doněck 2:0 (kon.) | Vojvodina – Bursaspor 2:2 (kon.) | CS Pandurii – Hapoel Tel Aviv 1:1 (kon.)
Liberec – Curych 2:1 (kon.) | Asteras – Rapid 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Milsami 3:0 (kon.)
Xanthi FC – Standard 1:2 (kon.) | Motherwell – Kubaň Krasnodar 0:2 (kon.) | Široki Brijeg – Udinese 1:3 (kon.)
Śląsk – Club Bruggy 1:0 (kon.) | Swansea – Malmö 4:0 (kon.) | Estoril – Hapoel Ramat Gan 0:0 (kon.)
Hajduk Split – Dila Gori 0:1 (kon.) | Sevilla – Mladost Podgorica 3:0 (kon.)
BK Häcken
1:2 (0:1)
FC Thun
Čtvrtek 01.08.2013, 19:00 • Gamla Ullevi, Gothenburg (SWE) • Evropská liga (předkola)

Druhý poločas už byl aktivnější, přibývaly střely, ale vyložených šancí příliš moc nebylo. Zuffi zaznamenal v 63. minutě svoji druhou branku a hosté vedli o dva góly, ale minutu na to snížil na 1:2 Ericsson. Domácí tým se vyrovnávací branky nedočkal a svému soupeři podlehl 1:2. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (20:53:21)

Fauly: BK Häckhen 9:12 FC Thun.

Ofsajdy: BK Häckhen 2:1 FC Thun.

Střely na branku: BK Häckhen 4:4 FC Thun.

Střely celkem: BK Häckhen 15:9 FC Thun.

90+2
    Arkivuo se snažil o vyrovnávací branku, ale jeho střela byla úspěšně zablokována.

90+1
    Andreas Wittwer se provinil nedovoleným zákrokem a byl potrestán žlutou kartou.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 2 minuty.

90
    David Frölund je na hřišti pouhých 7 minut a už vyfasoval žlutou kartu.

88
    Ericsson zahrával volný přímý kop, ale tentokrát se mu vůbec nepodařil. Střelecký pokus byl velmi nepřesný a do branky se nevešel.

86
    Domácí založili protiútok, ale El Kabir celou akci zazdil, prezentoval se totiž nepřesným pokusem.

85
    Wittwer se dostal opět do šance, ale tentokrát pálil velmi nepřesně.

85
    Dominic Chatto zastavil svého protihráče nedovoleným způsobem a sudí ho potrestal žlutou kartou.

83
    Poslední změnu provedli také domácí. Ze hry odešel Simon Gustafsson, nahradil ho Jonas Bjurström.

83
    Střídání v týmu BK Häcken: ze hřiště odchází Björn Anklev, přichází David Frölund.

81
    Schirinzi zahrával rohový kop, ale centr se mu nepodařil a balon skončil v zámezí.