Liberec – Jihlava 3:3 (kon.) | Sparta – Znojmo 1:1 (kon.) | Ostrava – Dukla Praha 6:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Hr. Králové 5:1 (kon.) | Pardubice – Plzeň 1:2 (kon.) | Brno – Táborsko 2:1 (kon.)
Varnsdorf – Slavia 2:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Příbram 1:2 (kon.) | Olomouc – Slovácko 1:2 (kon.)
Třinec – Jablonec 1:4 (kon.)
FK Třinec
1:4 (0:2)
FK Jablonec
Čtvrtek 01.08.2013, 17:00 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec • Juniorská liga

Ode mne je to všechno, přeji Vám hezký zbytek čtvrtečního dne. (18:53:45)

V utkání 2. kola Juniorské ligy nakonec uspěl lepší tým. Zaslouženě zvítězilo mužstvo Baumitu Jablonec. Ve druhém poločasu se Třinec osmělil a dostával se do šancí, které ale dlouho nedokázal proměňovat. Jablonec bránil a stihl přidat ještě dvě branky. O čestný úspěch domácích se postaral Christu a upravil stav na konečných 1:4.

90
    Hrací plochu opustil i Marek Koštíř, místo něhož nastoupil Jan Šulák.

90
    Na hřiště se podívá ještě David Sedláček, který nahradil Landovského.

90
    Rozhodčí Plesar nastavuje dvě minuty.

90
    Dlouhý míč vybízel ke sprintu Christa, ale u balónu byl dříve Šebek.

89
    Michala Vodičku nahradil Daniel Dorničák.

88
    Na druhé straně zahrozil Jurča, ale levou nohou napálil ze šestnáctky míč do Rohela.

86
    Šance střídá šanci a znovu u toho byl Christu. Ten si našel odražený míč, pláchl obráncům Jablonce a chtěl přihrávat na Vovese. Přihrávku si však našel Šebek.

86
    Příležitost ke snížení měl po nabídce Vovese Christu. Třinecký útočník ale pouze orazítkoval břevno.

83
    Dnešní utkání sleduje 247 diváků.

83
    Žlutou kartu vidí třinecký Tomáš Voves.

82
    Střílený centr Jurči odhlavičkoval Samek.

80
    V rámci druhé jablonecké změny odchází ze hřiště asi nejlepší hráč Jablonce v dnešním zápase David Ledecký, místo něj přichází Vojtěch Gebert.

77
    Třinec právě vstřelil branku!
    A dočkali se konečně i domácí! Prakticky z protiakce do otevřené jablonecké obrany udeřili. Přízemní centr Byrtuse umístil za Šebka DENNIS CHRISTU.

76
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Paradoxně přichází další gól Jablonce, i přestože byl Třinec v posledních minutách aktivnějším mužstvem. Po asistenci Ledeckého skóroval přesnou střelou k pravé tyči MICHAL SKWARCZEK.

76
    Štemberk se ukázal hned po nástupu na hřišti, míč posadil na hlavu Jurčovi, ale Rohel byl pozorný.

74
    Třinec se osmělil a hrozí šancemi, Kyselý nalezl před brankou Christa, ale ani jeho hlavička gólem neskončila.

Ondřej Zoubek

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 77. Christu – 12. Ledecký, 14. Kovář, 47. Ledecký, 76. Skwarczek

Karty:   83. Voves (TRI) – 58. Ledecký (JAB)

FK Třinec: Rohel – Byrtus, Samek, M. Cienciala (61. Machala), Buryan, Hála, Christu, Kyselý, Voves, Cigánek, Dawid (46. Švábík).
    FK Jablonec: Šebek – Landovský (90. Sedláček), Koštíř (90. Šulák), Vaníček, Ledecký (80. Gebert), Kovář (73. Štemberk), Karásek, Jurča, Hronek, Vodička (89. Dorničák), Skwarczek.

Rozhodčí: Plesar – Kotík, Cieslar