Trenčín – Astra Giurgiu 1:3 (kon.) | Aktobe – Breidablik 1:0 (kon.) | Minsk – St. Johnstone 0:1 (kon.)
Jablonec – Strømsgodset 2:1 (kon.) | Karabach – Gefle 1:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Trabzonspor 0:1 (kon.)
Ventspils – Maccabi Haifa 0:0 (kon.) | Ploiesti – Arnhem 1:1 (kon.) | Černomorec Oděsa – CZ Bělehrad 3:1 (kon.)
Randers – Kazaň 1:2 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Lech Poznaň 1:0 (kon.) | Häcken – Thun 1:2 (kon.)
Rijeka – Žilina 2:1 (kon.) | Tromsø – Differdange 1:0 (kon.) | Botev Plovdiv – Stuttgart 1:1 (kon.)
Kukësi – Met. Doněck 2:0 (kon.) | Vojvodina – Bursaspor 2:2 (kon.) | CS Pandurii – Hapoel Tel Aviv 1:1 (kon.)
Liberec – Curych 2:1 (kon.) | Asteras – Rapid 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Milsami 3:0 (kon.)
Xanthi FC – Standard 1:2 (kon.) | Motherwell – Kubaň Krasnodar 0:2 (kon.) | Široki Brijeg – Udinese 1:3 (kon.)
Śląsk – Club Bruggy 1:0 (kon.) | Swansea – Malmö 4:0 (kon.) | Estoril – Hapoel Ramat Gan 0:0 (kon.)
Hajduk Split – Dila Gori 0:1 (kon.) | Sevilla – Mladost Podgorica 3:0 (kon.)
AS Trenčín
1:3 (0:1)
AFC Astra Giurgiu
Čtvrtek 01.08.2013, 17:00 • Štadión MFK Dubnica, Dubnica nad Váhom • Evropská liga (předkola)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:56:05)

Dnešní zápas je u konce. Radost mají příznivci hostující FC Astra Ploieşti, který dnes na hřišti dokázala předvést, jak se mají využívat šance. Skvělý vstup hostů do druhého poločasu vyjádřil svým gólem ve 49. minutě Tembo a když o dvě minuty později zvýšil Fatai již na 3:0, vypadalo to na debakl Trenčína. Víc gólů však již do sítě domácího týmu nepadlo. Naopak, domácí zaznamenali v 82. minutě alespoň čestný úspěch zásluhou Holúbka, který upravil na konečných 1:3 z pohledu slovenského klubu. Ten má tak velmi složitou pozici před odvetou, ne-li již pouze teoretickou.

90+5
    Další nepříjemnost pro Trenčín, Bariš, který je na hrací ploše jen něco málo přes půl hodiny, ostře "zajel" do Budescu na půli hřiště a dostává druhou žlutou kartu, to je vyloučení!

90+4
    Tembo rozehrává rohový kp z levé strany, k míči se dostává Budescu, jehož střele z levé strany je zblokována.

90+2
    Domácí faulují před vlastním pokutovým územím, dobrá příležitost hostů na získání dalších cenných vteřinek k dobru.

90+1
    Čtyři minuty mají ještě domácí na to, aby s výsledkem něco udělali, alespoň snížili na rozdíl jediné branky.

90
    Probíhá poslední minuta řádné hrací doby, je však jisté, že sudí nějakou tu minutu ještě nastaví. Budescu rozehrává volný kop na polovině soupeře.

89
    Štefánik rozehrává z pravé strany, ale hosté odvrací.

89
    Čögley proniká po pravém křídle před bránu, zakončuje, Lung reflexivně vyráží na roh.

88
    Domácí obránce Ramón fauluje Ivanovskiho a dostává za tento zákrok žlutou kartu.

87
    Střídání v týmu FC Astra Ploieşti: ze hřiště odchází Cristescu, přichází Bărboianu.

85
    Hosté vhazují z pravé strany, konkrétně Măţel. Míč končí mimo hrací plochu, domácí vykopávají.

84
    Enache faulován Frimmelem, šetříme čas...

83
    Trenčínští znovu útočí.

82
    Trenčín právě vstřelil branku!
    Konečně se domácí prosazují, také hosté zachybovali v rozehrávce a JAKUB HOLÚBEK v tandemu s Malecem, který skvělým napadáním obral obránce Ben Youssefa o míč, zakončil přesně.

81
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Adi, přichází Malec.

80
    Hosté rozehrávají rohový kop z pravé strany. Míč si bere Budescu, který ho posílá do vápna, domácí neodvrátili, akce končí střelou "z nouze" Temba.