Vrakúň – Sereď 0:1 (kon.) | Vrbové – Dunajská Lužná 1:0 (po pen.) | Petržalka – Rača 3:0 (kon.)
Nové Mesto n/V – Topoľčany 1:1 (6:5 po pen.) | Haniska – Podbrezová 1:5 (kon.) | Čadca – Prešov 0:3 (kon.)
Bardejovská n.Ves – Lok. Košice 1:0 (kon.) | Vranov n.T. – Futura Humenné 3:0 (kon.) | Baník Kalinovo – L. Mikuláš 0:0 (2:4 po pen.)
Dolný Kubín – Snina 0:0 (3:1 po pen.) | Rovinka – Pohronie 1:3 (kon.) | Nemšová – N. Baňa 0:1 (kon.)
Dubnica – Skalica 1:3 (kon.)
FK Slovan Nemšová
0:1 (0:0)
MFK Nová Baňa
sk Středa 07.08.2013, 17:30Slovenský pohár - Slovnaft cup

Stretnutie je na svojom konci.
    Tento duel lepšie zvládli hostia z Novej Bane, ktorý tak po najtesnejšej výhre 1:0 postupujú do ďalšieho kola Slovnaft cupu. (19:27:14)

86
    Nová Baňa dala gól!
    A v zápätí sa hostia dostávajú do vedenia! Presne sa triafa JOZEF ULIČNÝ.

85
    A ďalší kartový previnilec je Petráš a opäť je to z tímu MFK.

83
    Tak zdá sa, že sa nám priostruje, ďalším potrestaným hráčom hostí žltou kartou je Marek.

76
    Na ihrisku sa nám strhla menšia mela, po ktorej hlavný rozhodca odmenil žltou kartou z radu hostí Jenesa a Horniaku a z domácich je potrestaný kapitán Kresánek.

46
    Začal druhý polčas.

Prvý polčas je za nami. V ňom sme gól nevideli a tak je stav nerozhodný 0:0. Druhý polčas začne približne o 18:36.

Prvý polčas skončil.

Stretnutie sa začalo s drobným omeškaním, spôsobené neskorým príchodom hráčov na trávnik.