Vrakúň – Sereď 0:1 (kon.) | Vrbové – Dunajská Lužná 1:0 (po pen.) | Petržalka – Rača 3:0 (kon.)
Nové Mesto n/V – Topoľčany 1:1 (6:5 po pen.) | Haniska – Podbrezová 1:5 (kon.) | Čadca – Prešov 0:3 (kon.)
Bardejovská n.Ves – Lok. Košice 1:0 (kon.) | Vranov n.T. – Futura Humenné 3:0 (kon.) | Baník Kalinovo – L. Mikuláš 0:0 (2:4 po pen.)
Dolný Kubín – Snina 0:0 (3:1 po pen.) | Rovinka – Pohronie 1:3 (kon.) | Nemšová – N. Baňa 0:1 (kon.)
Dubnica – Skalica 1:3 (kon.)
FK Dubnica
1:3 (1:1)
MFK Skalica
sk Středa 07.08.2013, 17:30Slovenský pohár - Slovnaft cup

Stretnutie je na svojom konci. Do ďalšieho kola po výhre 3:1 tak postupujú hostia zo Skalice.
    Ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok dňa. (19:24:41)

85
    Skalica dala gól!

Zdá sa, že stretnutie máme rozhodnuté. O poisťovací tretí gól a svoj druhý v tomto zápase sa postaral DANIEL ŠEBESTA.

67

A hostia sa dostávajú po druhý krát v tomto stretnutí do vedenia. Strelcom gólu je DANIEL ŠEBESTA.

46
    Začal druhý polčas.

Máme za sebou prvý polčas, v ktorom je zatiaľ stav nerozhodný 1:1. Druhý polčas začne približne o 18:37.

Prvý polčas skončil.

25
    Dubnica dala gól!

O pár minút na to však máme vyrovnané, o prvý gól domácich, sa postaral MAREK PÚPALA.

22

Hostia sa ujímajú vedenia v tomto stretnutí, prvý gól stretnutia vsietil ŠVRČEK.

Stretnutie sa začalo s pár minútovým oneskorením, ale už sa do seba oba celky pustili v plnej paráde.