Vrakúň – Sereď 0:1 (kon.) | Vrbové – Dunajská Lužná 1:0 (po pen.) | Petržalka – Rača 3:0 (kon.)
Nové Mesto n/V – Topoľčany 1:1 (6:5 po pen.) | Haniska – Podbrezová 1:5 (kon.) | Čadca – Prešov 0:3 (kon.)
Bardejovská n.Ves – Lok. Košice 1:0 (kon.) | Vranov n.T. – Futura Humenné 3:0 (kon.) | Baník Kalinovo – L. Mikuláš 0:0 (2:4 po pen.)
Dolný Kubín – Snina 0:0 (3:1 po pen.) | Rovinka – Pohronie 1:3 (kon.) | Nemšová – N. Baňa 0:1 (kon.)
Dubnica – Skalica 1:3 (kon.)
FK Slovan Nemšová
0:1 (0:0)
MFK Nová Baňa
sk Středa 07.08.2013, 17:30Slovenský pohár - Slovnaft cup

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:30.

1
    Stretnutie práve začalo.

Stretnutie sa začalo s drobným omeškaním, spôsobené neskorým príchodom hráčov na trávnik.

Prvý polčas skončil.

Prvý polčas je za nami. V ňom sme gól nevideli a tak je stav nerozhodný 0:0. Druhý polčas začne približne o 18:36.

46
    Začal druhý polčas.

76
    Na ihrisku sa nám strhla menšia mela, po ktorej hlavný rozhodca odmenil žltou kartou z radu hostí Jenesa a Horniaku a z domácich je potrestaný kapitán Kresánek.

83
    Tak zdá sa, že sa nám priostruje, ďalším potrestaným hráčom hostí žltou kartou je Marek.

85
    A ďalší kartový previnilec je Petráš a opäť je to z tímu MFK.

86
    Nová Baňa dala gól!
    A v zápätí sa hostia dostávajú do vedenia! Presne sa triafa JOZEF ULIČNÝ.

Stretnutie je na svojom konci.
    Tento duel lepšie zvládli hostia z Novej Bane, ktorý tak po najtesnejšej výhre 1:0 postupujú do ďalšieho kola Slovnaft cupu. (19:27:14)