Č. Budějovice – Teplice 2:2 (kon.) | Pardubice – Příbram 0:1 (kon.) | Ostrava – Bohemians 1905 1:3 (kon.)
FK Pardubice
0:1 (0:0)
FK Příbram
Středa 07.08.2013, 13:00 • Areál Ohrazenice • Celostátní liga staršího dorostu

Příbram v závěru nedovolila oslabeným domácím, aby se vůbec dostali na dostřel ke Kočího brance. Jediný gól Suchana ze 68. minuty tak rozhodl o majiteli tří bodů. Pardubice hrály od 73. minuty bez vyloučeného F. Pánka a Přibram tak pohodlně držela těsný náskok. To je pro dnešek z Ohrazenic vše, hezký zbytek dne! (14:56:32)

90+3
    Taktické střídání hostů. Ze hřiště odešel David Baran, nahradil ho Jakub Svojše.

90
    Početní převaha hostů je znát, Pardubicím se nedaří ohrozit Kočího.

88
    Martin Špinar si zahraje závěrečných pár minut, když vystřídal střelce jediné branky Jana Suchana.

87
    Pardubice hrají na riziko a snaží se za každou cenu prodrápat před branku. Zatím se jim to nedaří.

84
    Josef Hušek nastupuje místo Jiřího Junka.

83
    Junek opět servíroval spoluhráčům do šance. Tentokrát Rys nedokázal přesně usměrnit prudkou přihrávku.

81
    Jiří Michalec si zahraje místo Antonia Krstanoskiho.

80
    David Pánek vyměnil Marka Řeháka.

80
    Po následném rohu mohl druhý gól přidat Jaroslav Tregler. Jeho zakončení hlavou chybělo do branky asi půl metru.

79
    A opět Koblížek. Tentokrát zachránil Pardubice po střele z vápna.

77
    Krstanoski přihrával před prázdnou branku, pohotový Koblížek ale těsně před dalším hráčem hostů odkopl míč na roh.

75
    Domácí se ztuha dostávají do útoku, Příbrami současný stav vyhovuje.

73
    Filip Pánek podruhé v utkání uviděl žlutou kartu za faul zezadu, takže Pardubice budou dohrávat v oslabení.

71
    Pardubice se okamžitě snaží o odpověď, ale v rohu hřiště těžko ohrozí Kočího.

68
    Příbram právě vstřelila branku!
    Nejaktivnější hráč zápasu zařídil svým barvám vedení. Jiří Junek našlápl na křídle, obhodil si stopera a pak perfektně připravil pozici pro JANA SUCHANA, pro kterého nebyl problém, aby z penalty umístil míč do sítě.

68
    A mohlo být s Pardubicemi zle. Matějů měl dost prostoru ke střele asi z deseti metrů, k jeho smůle ale zahrál při zpracování rukou.