Hafnarfjördur – Austria 0:0 (kon.) | Zenit – Nordsjaelland 5:0 (kon.) | Met. Charkov – PAOK 1:1 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Dinamo Záhřeb 0:3 (kon.) | Elfsborg – Celtic 0:0 (kon.) | Plzeň – Kalju 6:2 (kon.)
Legia – Molde 0:0 (kon.) | Waregem – Eindhoven 0:3 (kon.)
IF Elfsborg
0:0 (0:0)
Celtic Glasgow
Středa 07.08.2013, 19:45Liga mistrů (předkola)

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek středečního večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (21:39:33)

A je dobojováno! Ve velmi zajímavém utkání jsme branku neviděli. Druhý poločas, zejména jeho konec, jasně patřil domácím, kteří ale nedokázali několik svých dobrých šancí využít. Do posledního předkola tak postupuje po domácí výhře Celtic Glasgow.

90+4
    Hedlund se pustil do strkanice s Brownem, oba fotbalisté si tak vysloužili žlutou kartu.

90+3
    Hosté drží míč u rohového praporku. Do konce utkání zbývá poslední minuta.

90+2
    Obrovskou šanci zahodil po chybě obránce Keene, který z vápna pálil halfvolejem nad branku! Mohl tímto poslat utkání do prodloužení! Nutno říci, že za svou aktivitu by si to domácí určitě zasloužili.

90
    Ruský sudí nastaví v dnešním utkání ještě 4 minuty navrch.

90
    Míč je již ale ve středu pole, kde ho mají v držení domácí.

89
    Celtic bude zahrávat roh, má tak možnost našetřit nějaké vteřinky.

89
    Stokes si v souboji se Sōderberg pomohl loktem, za což vidí první žlutou kartu dnešního utkání.

87
    Do vápna hostí směřoval centr, ke kterému ale Keenovi chybělo půl metru.

86
    Domácí by si po sporné situaci přáli rohový kop, sudí však ukazuje k nelibosti fanoušků na odkop od branky.

84
    Ofenzivu domácích přijde ještě posilnit Elm, který střídá Klarströma.

84
    Celtic má míč v držení a nechce ho pustit domácím. Ty mají pár posledních minut.

81
    Hedlund neprošel u postranní čáry přes obránce a ztratil tak míč.

81
    Jsme svědky velmi čistého utkání, dosud jsme neviděli žádnou žlutou kartu.

80
    Z něj se ale do žádné šance nedokázali dostat, teď již kombinují s míčem na půlící čáře.

79
    Keene vybojoval pro svůj celek rohový kop.

Jiří Zabilanský

Branky:

Karty:   90+4. Hedlund (ELF) – 89. Stokes (CEL), 90+4. Brown (CEL)

IF Elfsborg: Stuhr-Ellegaard – Jönsson, Larsson, Mobaeck (34. Sōderberg), Klarström (84. Elm) – Svensson, Hauger (74. Hedlund), Ishizaki, Rohdén – Keene, Bangura
    Celtic Glasgow: Forster – Izaguierre, Ambrose, Wilson, Mulgrew (74. Mathews), Lustig – Brown, Commons, Ledley – Samaras (69. Stokes), Forrest

Rozhodčí: Vladislav Bezborodov (Rusko)