Česko
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Rusko
Neděle 11.08.2013, 18:00Reprezentace žen

Češky ani v neděli nedokázaly porazit ruskou reprezentaci a těsně jí podlehly. Další duel je na programu v úterý od 13:30 hodin opět na znojemském zimním stadionu. To je ode mě vše. Přeji příjemný zbytek dne. (20:10:25)

Nájezdy tedy končí nerozhodně 2:2.

CZE4 – Ani Kolowratová nebyla úspěšná. 2:2.

RUS4 – Sosinová nedala. 2:2.

CZE3 – Studentová trefuje pouze klín ruské gólmanky. 2:2.

RUS3 – Také Bulatovová dává gól. 2:2.

CZE2 – Křížové sice trochu utekl kotouč, avšak proměňuje střelou pod beton. 2:1.

RUS2 – Šibanovová A. trefila pouze betony Dvořákové. 1:1.

CZE1 – Manhartová proměňuje střelou mezi betony! 1:1.

RUS1 – Bjeljakovová střílí do horního rohu. 0:1.

Po domluvě obou manšaftů se ještě pojedou exhibiční trestná střílení.

60:00

59:35
    K lepší střele se však nemůžou dostat.

59:23
    Rusky jsou ve čtyřech. Domácí uzavřeli soupeře v pásmu.

59:06
    Češky bez gólmanky! Šest na tři.

59:06
    Oddechový čas pro domácí.

59:06
    Další faul ze strany Rusek. Vafinová (RUS) – 2 minuty za krosček.

58:35
    Vanišová trefuje jen bránící hráčku.

58:01
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Domácí hráčky jsou před brankou soupeře, avšak zatím nevystřelily.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 41. Vanišová (Povová) – 37. Mitrofanovová (Solovjovová), 49. Gončarenková (Vafinová, Bjeljakovová)

Česko: Dvořáková (Bečevová) – Flachsová, Lásková, Horalková, Tejralová, Herzigová, Kolowratová, Fialová, Hudečková – Chmelová, Povová, Vanišová – Křížová,Polenská, Manhartová – Melicheríková, Přibylová, Pejzlová – Studentová, Lédlová, Kaplanová.
    Rusko: Alexandrovová (Leskinová) – Chomičová, Ananinová, Šibanovová A., Kapustinová, Gončarenková, Djubanoková, Vedernikovová, Bulatovová – Mitrofanovová, Solovjovová, Lebeděvová – Sosinová, Mišlanovová, Pavlovová – Bjeljakovová, Děrgačjovová, Vafinová – Djupinová, Bulatovová, Šibanovová T.

Rozhodčí: Nelibová – Svobodová, Šťastná