Rusko
Neděle 11.08.2013, 18:00Reprezentace žen

Nájezdy tedy končí nerozhodně 2:2.

RUS3 – Také Bulatovová dává gól. 2:2.

CZE2 – Křížové sice trochu utekl kotouč, avšak proměňuje střelou pod beton. 2:1.

CZE1 – Manhartová proměňuje střelou mezi betony! 1:1.

RUS1 – Bjeljakovová střílí do horního rohu. 0:1.

Po domluvě obou manšaftů se ještě pojedou exhibiční trestná střílení.

59:06
    Češky bez gólmanky! Šest na tři.

59:06
    Další faul ze strany Rusek. Vafinová (RUS) – 2 minuty za krosček.

57:23
    Šance pro Češky. Vyloučena Děrgačjovová (RUS) – 2 minuty za podražení.

52:34
    Osamocená Pavlovová vybruslila před branku a bekhendem se snažila překvapit Dvořákovou. Tak však kotouč vyráží.

50:18
    Chaos před brankou českého týmu. Bulatovová z dorážky trefuje jen Dvořákovou, která puk včas zalehla.

48:24
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Rychlá kombinace po vhazování v útočném pásmu. Puk se dostal na modrou k ANGELINĚ GONČARENKOVÉ, která příklepem střílí nad rameno Dvořákové. Asistence: Alexandra Vafinová, Ljudmila Bjeljakovová.

48:19
    Síly na ledě se vyrovnají. Vyloučena Chmelová (CZE) – 2 minuty za podražení.

47:33
    Menší potyčka před českou brankářkou. Současně vyloučeni Děrgačjovová – (RUS) 2 + 2 minuty za hrubost a Herzigová (CZE) – 2 minuty za hrubost. Přesilovka pro domácí.

45:14
    Rusky půjdou do tří! Djubanoková (RUS) – 2 minuty za hákování.

44:35
    Přesilovka pro Češky. Šibanovová A. (RUS) si odpyká dvouminutový trest za vražení na hrazení.

40:47
    Česko právě vstřelilo branku!
    A je vyrovnáno. Po střele Lucie Povové se z dorážky prosazuje TEREZA VANIŠOVÁ, která z bezprostřední blízkosti poslala puk nad ležící ruskou gólmanku. Asistence: Lucie Povová.

36:40
    Vyloučena Petra Melicheríková (CZE) – podražení.

36:33
    A ruské hokejistky jdou z ničeho nic do vedení. Po buly před Dvořákovou se ostrou ránou prosadila ELINA MITROFANOVOVÁ. Asistence: Jekatěrina Solovjovová.

31:31
    Aktivita se však vyplácí, vyloučena Inna Djubanoková (RUS) – naražení na hrazení.

28:51
    V samostatném úniku na Dvořákovou přestřeluje Bjeljakovová bránu!

28:20
    Po chybě v ruské rozehrávce před vlastní bránou se ke střele dostala Ledlová, ani následná dorážka Studentové se však neujala.

26:12
    Další velká šance na české straně. Povová nadvakrát dorážela před ruskou brankářkou, ta se však roztáhla na brankové čáře a puk za svá záda nepustila.

23:25
    Nyní ale ruské hokejistky doslova uzavřely Češky před Dvořákovou. V největší šanci se ocitla Mišlanovová, která však sama před odkrytou bránou nedokázala zpracovat puk, a ten jí ujel z čepele hole.

21:34
    Vyloučena Lucie Manhartová (CZE) – držení.

21:00
    Ve slibné šanci Vanišová, která téměř využila zmatku a chumlu těl před bránou Rusek, ty však nakonec s velkým štěstím odpalují puk do středního pásma.

13:56
    Můžou to napravit v další přesilovce. Na trestnou lavici míří Djubanoková (RUS) – 2 minuty za podražení.

11:46
    Další přesilovka pro český výběr. Potrestána Vafinová (RUS) – 2 minuty za podražení.

09:00
    Polenskou obrala za brankou o puk Vafinová. Ruska ihned vybruslila před Dvořákovou, ta však byla připravená a kotouč vyrazila.

07:14
    Vyloučena Djupinová (RUS) – 2 minuty za hákování.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 41. Vanišová (Povová) – 37. Mitrofanovová (Solovjovová), 49. Gončarenková (Vafinová, Bjeljakovová)

Česko: Dvořáková (Bečevová) – Flachsová, Lásková, Horalková, Tejralová, Herzigová, Kolowratová, Fialová, Hudečková – Chmelová, Povová, Vanišová – Křížová,Polenská, Manhartová – Melicheríková, Přibylová, Pejzlová – Studentová, Lédlová, Kaplanová.
    Rusko: Alexandrovová (Leskinová) – Chomičová, Ananinová, Šibanovová A., Kapustinová, Gončarenková, Djubanoková, Vedernikovová, Bulatovová – Mitrofanovová, Solovjovová, Lebeděvová – Sosinová, Mišlanovová, Pavlovová – Bjeljakovová, Děrgačjovová, Vafinová – Djupinová, Bulatovová, Šibanovová T.

Rozhodčí: Nelibová – Svobodová, Šťastná