Sparta – Táborsko 3:1 (kon.) | Ostrava – Liberec 0:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Znojmo 4:1 (kon.)
Jablonec – Příbram 0:1 (kon.) | Brno – Pardubice 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Teplice 1:0 (kon.)
Varnsdorf – Plzeň 1:1 (kon.) | Olomouc – Dukla Praha 4:1 (kon.) | Třinec – Slovácko 0:0 (kon.)
FC Hradec Králové
1:0 (0:0)
FK Teplice
Pondělí 19.08.2013, 17:00Juniorská liga

Nepříliš zajímavý první poločas dokonale nahradil ten druhý. K vidění byly dohromady tři penalty. Z toho dvě zůstaly neproměněné. O jediný gól z nařízeného kopu se postaral Jan Vobejda, jenž zařídil vítězství svému týmu v 86. minutě. Paradox je, že domácí hráli od 80. minutě v 10 hráčích, neboť byl vyloučen Kučera. Hosté byli lepším týmem, ale i tak to na žádné body nestačilo. (19:24:00)

90+2
    Týfa krátce po příchodu na hřiště vidí žlutou kartu.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Taktické střídání Hradce. Dolu jde Zec, nahradí ho Týfa.

89
    Hosté se snaží vyrovnat, ale vůbec se jim nedaří udržet míč na polovině soupeře.

87
    Ještě jedno střídání Teplic. Verbíře nahradí Zigmund.

86
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    JAN VOBEJDA míč nekompromisně napálil do protipohybu brankáře a posílá svůj tým do vedení!

85
    Další penalta pro Hradec! Sixta byl podražen Bubeníčkem!

83
    Odchází Richtr. Nahradí ho Kodeš

81
    K následné standardní situaci se postavil Stibor, ten ale napálil pouze zeď.

80
    Kučera velmi nebezpečným skluzem zezadu srazil jednoho z unikajicích hráčů z Teplic. A ihned za to vidí červenou.

79
    Zec se postavil k balonu. Míč napálil k levé tyči, kam ale také skočil hostující brankář, jenž jeho ránu vyrazil! Ani jeden tým tak neproměnil penaltu.

78
    Kučera byl zatažen za dres! Penalta pro Hradec.

79
    Pokutový kop pro domácí!

76
    Hosté podruhé střídají. Malce nahradí příchozí Kukačka.

75
    Vůch dostává žlutou kartu za nesportovní chování.

73
    Velkých zmatků v hradecké obraně teď málem hosté využili. Velký chumel hráčů bojoval v levém rohu velkého vápna, ze kterého pak vyšla svižná rána do spojnice domácí branky. Ta ale byla teď proti prvnímu gólu dnešního utkání.