Sparta – Táborsko 3:1 (kon.) | Ostrava – Liberec 0:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Znojmo 4:1 (kon.)
Jablonec – Příbram 0:1 (kon.) | Brno – Pardubice 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Teplice 1:0 (kon.)
Varnsdorf – Plzeň 1:1 (kon.) | Olomouc – Dukla Praha 4:1 (kon.) | Třinec – Slovácko 0:0 (kon.)
AC Sparta Praha
3:1 (3:0)
FC SILON Táborsko
Pondělí 19.08.2013, 13:00 • Tréninkové centrum Strahov • Juniorská liga

Tímto se s vámi ze Strahova loučím a těším se u dalších přenosů na shledanou. (14:57:27)

Zápas končí zaslouženou výhrou Sparty 3:1. Ta o ní rozhodla již během první půle, kdy dala všechny tři branky. Do druhé půle ještě sice vstoupila aktivně, časem ovšem polevila, což přineslo snížení ze strany Táborska. Nutno ovšem dodat, že Spartě ztráta vedení vůbec nehrozila, Táborsko se do dalších šancí nedostálo.

89
    V závěru utkání ještě Kukučku nahradil Zítek.

86
    Centr Nového zakončoval volejem právě nový muž Bělčický, netrefil ho špatně, bránu však netrefil.

85
    Sparťan Kitanovič ceý zápas nedohraje, nahradil ho Bělčický.

83
    Stuchlík pronikl z levé strany do vápna, jeho centr však zastavila vracející se obrana Sparty. Ani následný roh nic nepřinesl.

82
    Nový šel tvrdě do souboje s Kukučkou, a ačkoli trefil i míč vidí žlutou kartu.

81
    Dva centy sparťanů z pravé strany skončily u Varyše v náručí.

80
    Karafiát to zkoušel z přímého kopu, ale zamířil několik metrů mimo.

79
    Sparta polevila, Táborsko naopak vycítilo šanci a dostává se k bráně domácích o něco více. Šance z toho ovšem nejsou.

77
    Nadějný průnik Valenty zastavil včasným vyběhnutím Varyš.

75
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Centr Marottiho přesně našel TOMÁŠE KUKUČKU, jehož hlavička proklouzla Staňkovi mezi rukama a zapadla od tyče do brány.

75
    Průnik Kluzáka byl zastaven faulem, Muharemovi se ovšem střela z přímého kopu vůbec nevyvedla.

72
    Ke střele se dostali i hosté, zpoza vápna pálil Stuchlík ale vysoko nad.

70
    Střela Valenty zpoza vápna mířila jen do připraveného Varyše.

69
    Dvougólového střelce Hájka nahradil Vondra.

68
    Tábrosko podruhé střídá, Bakuleho nahradil Brůžek.

66
    Tvrdý zákrok Hrice na Valentu, rozhodčí Berka si tentokráte vystačil s varováním pro táborského stopera.