Sparta – Táborsko 3:1 (kon.) | Ostrava – Liberec 0:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Znojmo 4:1 (kon.)
Jablonec – Příbram 0:1 (kon.) | Brno – Pardubice 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Teplice 1:0 (kon.)
Varnsdorf – Plzeň 1:1 (kon.) | Olomouc – Dukla Praha 4:1 (kon.) | Třinec – Slovácko 0:0 (kon.)
FK Třinec
0:0 (0:0)
1.FC Slovácko
Pondělí 19.08.2013, 17:00 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec • Juniorská liga

Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji vám hezky pondělní večer. (18:51:46)

Třinec se ziskem bodu dostane na 20. místo před vršovické Bohemians 1905, kteří hrají zítra proti Slavii. Slovácko jelo do Třince zvítězit, ale po průběhu zápasu, ve kterém měli šance oba týmy, může být s bodem spokojeno.

Druhý poločas zahájili aktivněji hosté z Uherského Hradiště, jejichž dvě největší šance druhé půle měl Jakub Svízela. Poprvé zachránil Třinecké Rohek, podruhé nepřesnost střelce Slovácka. Další obrovské šance měli domácí Musiol se Švábíkem, ale ani oni se nedokázali střelecky prosadit. Závěr utkání byl protkán mnoha střídáními a obě defenzivy předváděly zodpovědnou a opatrnou hru. V posledních minutách zvládli domácí nápor Slovácka a uhráli svůj první bod.

90+1
    Rohelův odkop je to poslední, co bylo v zápase k vidění.

90
    Přetažený roh sbírá Rohel a hlavní rozhodčí nastavuje jednu minutu.

90
    Ještě před rohem nahrazuje Vít Krzemieň Marka Švábíka.

90
    Slovácko dostává možnost rohového kopu.

89
    Balon vybojoval Bulawa a podržel jej Malík se Švábíkem.

89
    Centr Prajzy odvrací Preči.

88
    Zataženějším týmem je nyní Třinec, ale hosty do šancí nepouští.

87
    Svízelovi znemožnil rychlou rozehrávku standardní situace Malík.

86
    Kübla zastavil Preči a Třinec odkopává.

85
    Hraje se stále nahoru a dolů, ale obě defenzivy jsou velmi opatrné.

84
    Po hlavičce Křivánka hraje znovu kapitán Slovácka Chvojka.

84
    Malý hraje s Chvojkou, který nic neriskuje a nakopává dopředu.

82
    Atmosféru Juniorské ligy zažije také dorostenec Třince Tomáš Bulawa, který nahradil Martina Sporysze.

82
    Před pokutovým územím Slovácka odskočil míč Vovesovi, který tak hosty osvobodil.

81
    Přímý kop stáhl ze vzduchu bez problémů Rohel.

Ondřej Zoubek

Branky:

FK Třinec: Rohel – Sporysz (82. Bulawa), Samek, Preči, Byrtus (K) – Hála, Voves, Malík, Musiol (70. Machala) – Kyselý, Švábík (90. Krzemieň).
    1.FC Slovácko: Chvojka (K) – Malý, Kolínek, Křivánek, Groulík (77. Prajza) – Svízela, Trajtel (70. Kübl), Bartoš, Machač, Čivič – Zajíc (62. Fojtášek).

Rozhodčí: Marek – Vysloužil, Cieslar