Sevilla – Atlético 1:3 (kon.) | Rayo Vallecano – Elche 3:0 (kon.) | Celta Vigo – Espanyol 2:2 (kon.)
Almería – Villarreal 2:3 (kon.)
Celta de Vigo
2:2 (1:0)
Espanyol Barcelona
Pondělí 19.08.2013, 22:00 • Estadio de Balaídos, Vigo • Španělská LaLiga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (23:59:26)

Je konec. Oba týmy se dnes rozchází smírně po remíze 2:2, která je ztrátou hlavně pro Celtu Vigo. Ta vedla po prvním poločase 2:0 a rázně vykročila k vítězství, jenže hosté se ve druhém poločase hodně "zvedli" a i když po vyrovnávací gólu Sáncheze v 53. mnutě měli více ze hry domácí, přišel v 75. minutě další "trest" v podobě vyrovnávacího gólu! Střídající Bifouma se dostal za obranu Celty a zblízka překonal Rodrígueze.

90+3
    Do konce zápasu zbývají poslední vteřiny.

90+2
    Hosté rozehrávají rohový kop z levé strany, míč prolétl těsně vedle domácí branky!

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě tři minuty!

90
    Probíhá devadesátá minuta, stav nerozhodný, rozhodne v samém závěru některý z týmů o zisku všech bodů?

89
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Álex López, přichází Levy Madinda.

88
    Javi López fauluje Krohna-Dehliho a dostává také žlutou kartu, domácí mají volný kop na polovině soupeře.

87
    D. Rodríguez ostře "zajel" do Javi Lópeze a dostává žlutou kartu.

86
    Hosté vhazují z levé strany, na vlastní polovině.

84
    Rafinha stáhl za dres Bifoumu a dostává za tento zákrok žlutou kartu.

84
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Charles, přichází Yoel Rodríguez.

81
    Ze druhého rohu se již domácí neprosadili, z tribun se ozývá pískot.

80
    Rohový kop pro Celtu Vigo, Cabral se dostává k hlavičce, míč vyráží skvělým zákrokem Casilla!

79
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Sergio García, přichází Raúl Rodríguez.

77
    To je pro domácí velká nepříjemnost, ztratit dvoubrankový náskok.

75
    Espanyol právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! THIEVY BIFOUMA dostává skvělou přihrávku od Lópeze na pravou stranu, obrana Celty "zaspala" a Francouz se dostal sám před Rodrígueze, kterého přesnou přízemní střelou překonává!

75
    Hosté kombinují na vlastní polovině.

Martin Dvořák

Branky: 42. López (Krohn-Dehli), 46. Charles (Krohn-Dehli) – 53. Sánchez (García), 75. Bifouma (López)

Karty:   32. Fernández (CVG), 45+2. López (CVG), 84. Rafinha (CVG), 87. Rodríguez (CVG) – 13. Sánchez (ESB), 45. Fuentes (ESB), 57. Simão (ESB), 88. López (ESB)

Celta de Vigo: Rodríguez – Mallo, Cabral, Fontàs, Toni – Fernández, Oubiña, Krohn-Dehli, López (C) (89. Madinda), Nolito (63. Rafinha) – Charles (84. Rodríguez)
    Espanyol Barcelona: Casilla – López, Colotto, Moreno, Fuentes – Simão, Sánchez, Stuani, López (72. González), Pizzi (59. Bifouma) – García (C) (79. Rodríguez)

Rozhodčí: Teixeira – García, Torre