Trenčín – Martin 3:2 (3:2 po s.n.) | Trnava – Ferencvárosi TC_dup 3:0 (kon.) | Kladno – Beroun 3:1 (kon.)
Jihlava – Třebíč 2:0 (kon.) | Lev – Mnichov 10:5 (kon.) | Motor ČB – Krasnojarsk 1:5 (kon.)
Havířov – Šumperk 6:2 (kon.) | Nové Zámky – Orange 20 3:4 (kon.) | Přerov – Vsetín 7:0 (kon.)
Ústí n/L – Litvínov 3:1 (kon.) | Slavia – Znojmo 4:3 (kon.) | Zlín – Vítkovice 2:3 (kon.)
Benátky n/J – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Prostějov – Břeclav 7:0 (kon.) | Pelhřimov – High1 4:6 (kon.)
Žďár n/S – Technika Brno 5:5 (kon.) | K. Vary – Sterzing 6:3 (kon.) | Zvolen – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
3:4 (1:0, 0:1, 2:3)
HK Orange 20
sk Čtvrtek 22.08.2013, 18:00Přípravné zápasy

Skončil sa zápas medzi HC Nové Zámky a Orange 20 v ktorom domáce Nové Zámky podľahli v pomere 3:4. Zápas sa hral vo vysokom tempe, plný vylúčení a gólových šancí na oboch stranách ale ponúkol taktiež mnoho pekných kombinačných akcií a tvrdú hru do tela. (20:31:46)