Trenčín – Martin 3:2 (3:2 po s.n.) | Trnava – Ferencvárosi TC_dup 3:0 (kon.) | Kladno – Beroun 3:1 (kon.)
Jihlava – Třebíč 2:0 (kon.) | Lev – Mnichov 10:5 (kon.) | Motor ČB – Krasnojarsk 1:5 (kon.)
Havířov – Šumperk 6:2 (kon.) | Nové Zámky – Orange 20 3:4 (kon.) | Přerov – Vsetín 7:0 (kon.)
Ústí n/L – Litvínov 3:1 (kon.) | Slavia – Znojmo 4:3 (kon.) | Zlín – Vítkovice 2:3 (kon.)
Benátky n/J – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Prostějov – Břeclav 7:0 (kon.) | Pelhřimov – High1 4:6 (kon.)
Žďár n/S – Technika Brno 5:5 (kon.) | K. Vary – Sterzing 6:3 (kon.) | Zvolen – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
1:5 (1:2, 0:2, 0:1)
Sokol Krasnojarsk
Čtvrtek 22.08.2013, 17:30Přípravné zápasy

Utkání končí jasným vítězstvím ruského Krasnojarsku, který porazil Motor České Budějovice 5:1. Jihočeši byli sice v první části lepší, ale ve zbytku hry je Rusové přehráli. Děkuji za pozornost, přeji hezký zbytek dne (19:38:24)

60:00

59:33
    Utkání se již dohrává.

59:01
    Běží poslední minuta třetí třetiny.

58:55
    Rusové si závěr utkání hlídají a drží puk.

58:01
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:19
    Blíží se konec utkání. Domácí fanoušci si zápas opět hodně užívají.

56:04
    Vaniš se dostal ke střele tentokráte z levé strany. Puk byl před brankářem tečován vedle tyče.

55:22
    Šachl to zkoušel z pravé strany. Mířil ale hodně vedle.

55:06
    Ofsajd domácího týmu.

54:16
    Krasnojarsk právě vstřelil branku!
    Z levého kruhu najížděl na Bláhu DMITRIJ PASENKO. Domácího brankáře si položil a kličkou dal pátý gól Krasnojarsku. Asistence: Peremikin.

54:02
    Hosté jsou v plném počtu.

53:40
    Domácím se nyní nedaří přechod do útoku.

52:57
    Hosté se osvobozují. Vyhodili puk až k Bláhovi.

52:26
    Jihočeši bojují před Jevdokimovem.

52:02
    Za hrubost jde na trestnou lavici Pugolovkin.

52:02
    Zakázané uvolnění hostů.

51:39
    Domácí jsou kompletní.

Michal Heřman

Branky a nahrávky: 17. Ferebauer (Třetina) – 15. Feaktsistau (Volgin), 17. Jerdakov, 30. Jerdakov, 36. Dudarev (Rachinskij), 55. Pasenko (Peremikin)

Banes Motor České Budějovice: Kůdela (31. Bláha) – Moravec, Pavlíček, Novák, Jáchym, Prokop, Kříž, Makovský, Semrád – Ondřej, Vaniš, Mrázek – Mavrojanidis, Šachl, Marek – Turek, Třetina, Ferebauer – Kotrla, Švec, Šperger.
    Sokol Krasnojarsk: Jevdokimov (Safin) – Jesipov, Nosov, Peremikin, Polinin, Palenga, Feaktsistau, Volgin, Koledajev, Tesljuk – Ankudinov, Malygin, Repiach, Karelin, Smoljaninov, Anikev, Rachinskij, Vasilev, Dudarev, Isakov, Pasenko, Pugolovkin, Potylitcyn, Jerdakov.