Brumov – Karviná 0:1 (kon.) | Varnsdorf – Teplice 2:0 (kon.) | Admira Praha – Roudnice 1:1 (2:4 po pen.)
Chomutov – Slavia 0:7 (kon.)
po penal. (2:4)
FK Admira Praha
1:1 (1:1)
SK Roudnice nad Labem
Středa 28.08.2013, 17:30Pohár FAČR

Já se s Vámi pro dnešek loučím a přeji hezký zbytek dne. (19:43:35)

Skončilo nám 2.kolo poháru České pošty, ve kterém domácí FK Admira Praha nestačilo na hostující tým SK Roudnice nad Labem a prohrálo 1:2 (po penaltách). O branku domácích se postaral v 31. minutě Birma, za hosty srovnával v 42. minutě z penalty Macháček. V druhém poločase branka nepadla a tak musely rozhodnout penalty. Rozhodující pokutový kop proměnil Kratochvíl, který poslal hostující hráče do dalšího kola.

5. serie
    Roudnice – Kratochvíl posílá střelou k pravé tyči SK Roudnice nad Labem do dalšího kola !

2. serie
    Roudnice – Macháček to zkusil dloubákem "ala Panenka" neproměnil, Víšek se ani nemusel hnout

90+1
    Mošna odcentroval do pokutového úzémí. Vosický a Birma to zkusili skluzem na míč dosáhnout, ale ani jednomu z nich se to nepovedlo.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví v 2. poločasu 2 minuty.

90
    Po centru z rohu od Bira se míč dostal k Hrdličkovi, který tělem minul branku asi o metr.

88
    Petrášek vidí žlutou kartu.

84
    Jackl mohl rozhodnout, ale jeho střelu Pokorný vytáhl na rohový kop.

80
    Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Majer, přichází Jackl.

78
    Střídání v týmu SK Roudnice nad Labem: ze hřiště odchází Šimkovský, přichází Kratochvíl.

75
    Martinic se dobře uvolnil, ovšem střílel vedle.

72
    Zahalka rozehrál přímý volný kop. Centrem našel Bružka. Ten zkusil z první. Jeho střelu ovšem hasil Pokorný.