Zenit – FC Ferreira 4:2 (kon.) | AC Milán – Eindhoven 3:0 (kon.) | Maribor – Plzeň 0:1 (kon.)
Celtic – Karaganda 3:0 (kon.) | Real Sociedad – Lyon 2:0 (kon.)
Celtic Glasgow
3:0 (1:0)
FC Šachťor Karaganda
Středa 28.08.2013, 20:45Liga mistrů (předkola)

Zápas je u konce a do Ligy mistrů se podívá zkušený skotský tým Celtic Glasgow. Hned po začátku druhého poločasu se trefil dnes hodně pohotový Samaras. Postupem času se hra uklidnila a vypadalo to, že oba dva týmy počítají s prodloužením. Ve druhé minutě nastavení však přišla skvělá střela Forresta, která pro Celtic znamenala postup. Domácí tým byl dnes lepší a po výhře 3:0 postupuje do základní skupiny Ligy mistrů. FC Šachťor Karaganda si zahraje pouze Evropskou ligu. Dnes je to ode mě vše, přeji krásný zbytek večera a někdy zase na shledanou. (22:45:17)

90+4
    Domácí ještě střídají, odchází autor právě vstřelené branky Forrest a na posledních pár vteřin přijde Dijk.

90+3
    Brown dostává žlutou kartu za zdržování hry.

90+2
    Celtic právě vstřelil branku!
    Velký tlak domácích je odměněn brankou. Kombinaci několik přesných nahrávek zakončoval JAMES FORREST střeloou pod horní tyč Mokinovy branky.

90
    Celtic ještě vyvíjí v konci zápasu tlak a Mokin má plné ruce práce.

85
    Zenkovič fauloval a je potrestán žlutou kartou.

83
    První změna v kádru hostů. Odešel Finončenko a na jeho místo přišel Zenkovič.

82
    Tlak Celticu povolil a vypadá to, že oba dva týmy tak trochu počítají s prodloužením.

79
    Přichází první dnešní střídání, odešel autor první branky Commons a nahradil ho Boerrigter.

77
    Samaras zaběhl s míčem až na úroveň brány, po zemi poslal míč naslepo před bránu, Ledley si pro balon doběhl a na poslední chvíli vystřelil, Mokin byl ale bez chybný a chytil i následnou střelu Džidiče.