Dukla Praha – Sparta 3:0 (kon.) | Ostrava – Varnsdorf 2:1 (kon.) | Liberec – Třinec 2:2 (kon.)
Teplice – Slovácko 3:2 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Znojmo – Příbram 1:1 (kon.)
Slavia – Jablonec 4:0 (kon.) | Táborsko – Hr. Králové 2:2 (kon.) | Plzeň – Olomouc 1:1 (kon.)
Pardubice – Bohemians 1905 1:1 (kon.)
FK Teplice
3:2 (3:2)
1.FC Slovácko
Pondělí 09.09.2013, 16:00Juniorská liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

1

2
    Slovácku se podařilo uklidnit hru a momentálně drží míč na své polovině.

3
    Krátce poté jej ale odevzdalo soupeři a muselo se rychle zformovat, aby odrazilo nebezpečný nájezd domácích.

5
    Teplice právě vstřelily branku!
    Tepličtí mladíci jsou nakonec za svůj aktivní přístup odměněni rychlým prvním gólem utkání, jehož autorem je TOMÁŠ KVÍDA.

8
    Slovácko se pochopitelně ihned pokusilo o odpověď, v tomto případě jej zastavil zvednutý praporek pomezního rozhodčího.

10
    Teplice byly v prvních deseti minutách aktivnějším týmem.

12
    Slovácko se tlačilo před teplickou branku, zastavil jej ale útočný faul, po němž budou rozehrávat domácí.

13
    Podobný osud potkal i teplické při jejich útočném snažení.

15
    Tentokrát se zapotila i teplická obrana, která zasáhla alespoň na rohový kop.

15
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    První rohový kop znamená také první gól hostí v tomto zápase. Po patnácti minutách začínáme od začátku, na 1:1 srovnal OLIVER TRAJTEL.

17
    Útoky Slovácka sice nejsou tak časté, ale pokud přijdou, pak jsou nebezpečné. Další z nich byl zastaven domácími jen za cenu ostrého faulu.

18
    Teplice získaly svůj první rohový kop v utkání. Slovácko z toho předešlého srovnalo.

19
    Slovácko předvedlo své kvality v defenzivě a další gól z rohového kopu nepřipustilo.

20
    Domácí junioři lační po opětovném vedení a vybojovali si volný kop od postranní čáry.

21
    Vše končí odkopem od slovácké branky.

23
    Hra se teď uchýlila k méně náročnému tempu, jemuž se obě mužstva přizpůsobila.

26
    Další rohový kop Slovácka. Bude podobně úspěšný, jako ten první?

26
    Nebude. Teplická juniorka to zvládla.

30
    Slovácko se při jednom ze svých ojedinělých průniků dostalo do postavení mimo hru.

31
    Slovácko si znovu při svém přechodu dopředu nepohlídalo ofsajdovou hranu.

32
    Teď se však hosté dostali ke standardní situaci ze zajímavé vzdálenosti.

33
    Jeho provedení ale nebylo dostačující a Teplice si tak mohou pro tento okamžik vydechnout.

35
    I Teplice si vyzkouší svůj druhý rohový kop v tomto utkání.

35
    Slovácko se opět ubránilo.

37
    Po delší době bude moci Slovácko znovu zahrozit z nebezpečného volného kopu.

38
    Míč ale minul teplickou branku.

39
    Slovácko je v posledních minutách mírně nápaditějším mužstvem, již potřetí v krátkém časovém rozmezí jej ale zastavilo porušení pravidla o ofsajdu.

40
    Šanci zahrozit z nebezpečné standardky budou mít také Teplice.

40
    A povedlo se. Teplice byly delší dobu v útlumu, teď si však vedení vzaly zpět díky trefě VÁCLAVA HEGERA.

42
    Slovácko se potom provinilo faulem na útočné polovině, Teplice s rozehrávkou nespěchají.

42
    Nakonec ale přeci jen rozehrály a čekání se jim vyplatilo, neboť díky dobře sehrané akci a zakončení JANA MALCE jdou do dvougólového náskoku.

43
    V Dubí to momentálně vypadá jako na střelnici. Slovácko vzápětí po třetím teplickém gólu snížilo, když se prosadil JAKUB SVÍZELA.

Až do čtyřicáté minuty to v Dubí vypadalo na standardní zápas. Pak ale v rozmezí tří minut přišly tři branky a ve druhém poločase, jenž by měl začít cca v 17:01, se máme na co těšit.

46

46
    Slovácko si hned na začátku druhého poločasu vybojovalo rohový kop.

47
    Lukáč v brance měl co dělat, prekérní situaci nakonec zvládl.

49
    Po krátkém přerušení se opět hraje, s míčem se snaží hlavně Slovácko.

50
    Lukáč si připsal další zákrok.

51
    Další útok hostí končí odkopem od domácí branky.

53
    Slovácko se sympaticky snaží o vyrovnání, po jeho faulu na půlící čáře ale budou rozehrávat Teplice.

54
    Vše končí jen odkopem od Fryštákovy branky.

58
    Hra se znovu trochu uklidnila, Teplice si hýčkají svůj těsný náskok.

59
    Teplice budou po rychlém přechodu Slovácka odkopávat od své branky.

61
    Většina akcí Slovácka je v těchto chvílích nedotažená, pro tento případ to znamená opět jen odkop od teplické branky.

63
    Po dlouhé době se Teplice dostaly ke střele na branku, Fryšták ale mohl zůstat v klidu a teď jen uvede míč zpět do hry ze svého malého vápna.

64
    Chvíli poté si vše Fryšták zopakuje.

66
    Teplice chytře zastavily akci Slovácka na polovině hřiště, takže se před jeho rozehrávkou stihnout zatáhnout před svou šestnáctku.

67
    Slovácko si navíc vše pokazilo rozehrávkou a pak také postavením mimo hru.

70
    Rohový kop Teplic.

70
    Ani teď nebyly Teplice úspěšné z rohového kopu.

72
    Teplice s přibývajícím časem vsázejí na bránění aktuálního náskoku.

72
    Slovácko se prodralo do střelecké pozice, avšak stále nemá štěstí.

74
    Slovácku se rozhodně nedá upřít snaha zabojovat o výsledek, ovšem opět jej přibrzdil praporek.

76
    Ofsajd postihl také domácí fotbalisty.

78
    Teplická obrana začíná být mírně přetížená, zatím vše dobře dopadlo.

80
    Slovácko vstupuje do posledních deseti minut, kdy ještě může něco udělat s výsledkem.

82
    Tlak Slovácka se postupně zvyšuje, Teplice znovu odkopávají od branky.

85
    S přibývajícím časem hráči přidávají také na bojovnosti. Se závěrem utkání stoupá také nervozita, každá chyba by teď byla fatální.

86
    Zběsilý útok Slovácka končí střelou mimo branku.

88
    Hra se teď pochopitelně odehrává především na útočné polovině Slovácka.

88
    Lukáč podržel svůj tým a Teplice nadále živí naději na plný bodový zisk.

90
    Začala poslední minuta řádného hracího času.

90
    Odkop od teplické branky.

90+1
    Další střela hostí putovala mimo Lukáčovu branku.

90+2
    Ani další útok Slovácka nekončí přímým ohrožením Lukáčovy branky.

90+2
    Z brejku naopak mohly rozhodnout Teplice, Fryšták v poslední chvíli zakročil.

Po prvním gólově vydatném poločase jsme se v Dubí už žádné branky nedočkaly. Teplice tedy porazily Slovácko 3:2. Děkujeme za pozornost (17:50:16)