Kypr – Itálie 0:2 (kon.) | Bosna – Rakousko 0:2 (kon.) | Lucembursko – Nizozemsko 0:1 (kon.)
Finsko – Anglie 1:1 (kon.) | Ukrajina – Chorvatsko 0:2 (kon.) | Lichtenštejnsko – Švýcarsko 0:6 (kon.)
Slovensko – Gruzie 1:0 (kon.) | Belgie – Sev. Irsko 1:0 (kon.) | Bělorusko – Francie 1:2 (kon.)
Španělsko – Albánie 4:0 (kon.) | Irsko – Německo 0:4 (kon.)
Lucembursko
0:1 (0:1)
Nizozemsko
Pondělí 09.09.2013, 18:00 • Stade Jos Nosbaum, Dudelange • Kvalifikace ME U21

A to je vše, co se událo v dnešním utkání. Hosté po zásluze odvážejí výhru, přesto ale mohou litovat svých neproměněných tutovek. Domácí naopak i přes prohru můžou být rádi, rozhodně se čekal debakl a prorha v rozdílu mnohem větším.
    A od nás je to také vše, děkujeme vám za pozornost! (19:50:56)

90
    De Sa se dostal z hranice 15 metrů k zakončení ale bránu netrefuje.

88
    Ivesic znovu kryje střelu hráče Van Ginkela.

87
    Promes si staví míč. Následně střílí, ale trefil jen zeď.

87
    Ramdedovic se provinil faulem na Promese.

86
    Locadia po přihrávce Promese bránu míjí.

86
    Promes zahraje standartku.

86
    Todorovic se provinil faulem na Akého. Hosté budou zahrávat z 20 metrů standartní situaci.

85
    Е. Agović za zakopnutí míče vidí žlutou kartu.

84
    Van Ginkel bránu minul, zbývá poseldních cca 10 minut do konce utkání.

83
    Rovněž Trindade de Vilhena nepřidá druhou branku svého týmu, když bránu míjí z hranice 25 metrů.

79
    Van Ginkel se provinil útočnýmfaulem na Spellera. Domácí tak v klidu rozehrají.

79
    Lucembursko střídá: Sinani už si dnes do míče nekopne, vystřídá jej Deidda.

77
    Nyní se ocitl v nadějené pozici Trindade de Vilhena, po centru zleva si ale míč dobře nezrapcoval a slabou střelu tak kryje brankář Ivesic.

75
    Van Ginkel mohl přidat další branku, to by ale musel trefit bránu. Nyní je z toho pouze odkop od brankáře domácích.

74
    Е. Agović ve středu hřiště zfauloval Trindade de Vilhenau.

74
    Ebecilio se dostal k zakočení, z hranice 16ky vypálil, ale znovu brankář Ivesic jeho střelu vyboxovává do bezpečí.

73
    Nizozemec Aké vystřelil, ale jeho střela je zblokována pozornou obranou domácích.

69
    Lucembursko střídá: Corral jde ze hry, místo něj se na trávník podívá Todorovic.

69
    Novic hostů De Sa byl lapen v ofsajdu, škoda, akce byla velmi slibná.

68
    Van Ginkel měl šanci na vstřelení branky, ale znovu mu radost hatí parádním zákrokem Ivesic.

66
    Hraje se nyní převážně ve středu pole. har se po rychlém úvodu druhé půle uklidnila.

64
    Hosté Nizozemsko střídají: Castaignos dnes gól nedal a už ani nedá, jeho místo zaujme hráč PSV Eidhoven Locadia.

62
    Sinani z Lucembruska vystrčil růžky, ale následnou brejkovou situaci mu hatí ofsajdová situace.

61
    Také střelec Van Ginkel minul bránu. Je neuvěřitelné, že stav skóre je stále 0:1.

60
    Nizozemec Promes mířil z 20 metrů vedle brány Ivesice.

58
    Akce domácích skončila v zárodku, obrana hostů se ubránila a míří opět dopředu.

56
    Sinani bude rovněž kopat rohový kop.

56
    Sinaniho střela byla zblokována, následuje roh pro domácí.

56
    Sinani rozehraje standartku svého mužstva.

55
    Van Der Hoorn se provinil faulem an domácího hráče Corrala.

55
    Van Ginkel měl šanci na gól, ale Ivesic jeho ránu zlikvidoval.

53
    Trindade de Vilhena se ujal zahrání standartky, nikoho ve vápně ale nanašel.

53
    Rohový kop pro tým hostů.

52
    Velký tlak Nizozemců: nejprve byla rána Promese zblokována pozornou obranou, následně Ligeon minul bránu.

51
    Van Ginkel hlavičkoval v 16ce domácích, ale netrefil svatyni Ivesice, tu minul jen těsně!

50
    Roh pro domácí, ujme se jej Trindade de Vilhena.

49
    Také Luc Castaignos se dostal do zakončení, ale bránu Lucemburska minul.

48
    Nováček hostů De Sa se nyní dostal ke střele, ta ale byla sražena.

46
    Také hosté prvně střídájí: Depay jde ze hry, místo něj se na trávník podívá De Sa.

46
    Tým Lucembursko střídá: Klapp odchází ze scény, jeho místo nahradí Е. Agović.

46

Sudí Treimanis ukončuje první půli. V ní má zatím jasně navrch tým hostů, který tak vede zásluhou branky z penalty. Tu vsítil kapitán a číslo deset – Marco van Ginkel. Na počet šancí sice Nizozemci Lucembursko jasně přehrávají, skóre ale až tak drtivé není; pouze 0:1 za 45 minut hry tak ještě stále drží naděje domácích.

46
    Aké se provinil faulem na hráče domácích Klappa.

44
    Do konce první půle už toho moc nezbývá, hosté jasně kontrolují hru.

42
    Bránu domácích však Trindade de Vilhena minul.

41
    Trindade de Vilhena z Nizozemí bude zahrávat přímý volný kop z hranice 25 metrů.

41
    Ramdedovic je potrestán žlutou kartou za svůj ošklivý zákrok.

38
    Van Der Hoorn se dostal do dobré příležitosti, poblíž z hranice 10 metrů ale branku nedává, když pouze nastřelil brankáře Lcuemburska Ivesice.

36
    Van Ginkel, kmenový hráč Chelsea, se provinil faulem, když zahrál rukou. Domácí hráč Speller bude kopat standartku.

34
    Castaignos se provinil faulem na Dragoviće.

33
    Nizozemec Van Ginkel se provinil útočným faulem na hráče Eirese.

32
    Trindade de Vilhena byl v dobré pozici na skórování, ale opět brankář Lucemburska předvedl, že dnes je hrdinou on.

30
    D. Agović spáchal faul na hráče hostů Ebecilia.

30
    Trindade de Vilhena rozehrál přímý volný kop nahrávkou, po které se domácí ubárnili.

29
    Borges na hranici 25 metrů spáchal faul na hráče z Nizozemska Ligeona. Hosté budou kopat na bránu.

26
    Corral znovu napomínán za faul na autora branky Van Ginkela.

24
    Corral(Lucembursko) je další hráč, který se provinil proti pravidlům, když zahrál rukou ve středu hřiště.

24
    Depay se provinil útočným faulem na Mastrangela.

22
    Hosté se rohovému kopu v podání Sinaniho ubránili.

22
    První rohový kop v utkání pro Lucembursko.

22
    Nizozemec Trindade de Vilhena se provinil faulem na Eirese.

21
    Depay je velmi aktivní, i nyní ale bránu z dobré šance minul.

20
    Depay si staví míč. Posléze střílí a jen o kousek míjí bránu. Hosté nyní mohli navýšit své vedení.

19
    Ramdedovic se provinil faulem na Castaignose.

18
    Nizozemsko právě vstřelilo branku!
    MARCO VAN GINKEL posílá svů tým do vedení, když překonává brankáře Ivesice z penaltového puntíku! 0:1.

17
    Byla nařízena penalta, poré co Eires zfauloval hráče Depaye.

14
    Další šance hostů. Ale ani Promes nedokázal překonat brankáře Ivesice.

12
    Depay se ocitl v šanci, ale brankář Ivesic mu ránu chytá a i díky němu Lucembursko stále drží nulu.

11
    Ligeon z Nizozemska po přihrávce ze středu hřiště nedokázal poslat svůj tým do vedení, když zamířil mimo 3 tyče.

9
    Hostující hráč Ebecilio se ocitl v dobré pozici a vypálil zpoza 16ky, brankář Lucemburska Ivesic však jeho ránu chytá do svých rukavic.

7
    Bývalý hráč Interu Milán Luc Castaignos se dostal do šance, ale bránu minul.

7
    Trindade de Vilhena bude kopat.

6
    Roh pro Nizozemce.

3
    Depay to zkusil sám z rohu a div, že to nebyl gól.

3
    Roh se bude opakovat po obranném zákorku Spellera, znovu si míč staví Depay.

3
    Depay rozehraje rohový kop.

2
    Hosté budou kopat rohový kop.

1

-2
    Ještě jednou vám přeji dobrý den. Oba týmy jsou již na trávníku a poslouchají své hymny. Na stadiónu vydatně prší.

Lucembursko: Ivesic – Speller, Ramdedovic(C), Mastrangelo, Dragović – Varela, D. Agović, Sanches, Sinani – Corral, Klapp.

Nizozemsko: Hahn – Ligeon, van der Hoorn, Denswil, Aké – Ebecilio, Trindade de Vilhena – Promes, van Ginkel(C), Depay – Castaignos.

Rozhodčí: Treimanis – Gudermanis, Tatrik.

Zápas bude pískat pan Andris Treimanis z Lotyšska. Po stranách mu budou pomáhat kolegové Haralds Gudermanis a Raimonds Tatrik.
    Jako čtvrtý sudí byl jmenován Aleksandrs Anufrijevs, rovněž z Lotyšska.

Oba týmy se utkaly ještě nedávno v kvalifikační skupině 10. Jasná záležitost to tehdy byla pro Nizozemce, kteří si doma poradili výhrou 4:0 a venku v Lucembursku ještě lepším poměrem – 0:5.

Nizozemsko:

Hosté to dnes nebudou mít moc daleko do země, s kterou má známý trojlístek BENELUX. Tým 42-letého Alberta Stuivenberga zatím odehrál pouze jedno utkání a to se Skotskem. V něm si hravě poradili a doma vyhráli 4:0 po brankách Trindade de Vilhena v 52. minutě, Castaignose v 69. minutě, Van Der Hoorna v 74. minutě a poslední branku přidal Drost v 78. minutě.
    Nizozemci se jako vždy mohou opřít o své nadějné kvalitní mladíky, kteří už v mladém věku mají hodně zkušeností, jak z domácích soutěží, tak i ze zahraničí. Namátkou třeba kapitán Marco van Ginkel už letos nastoupil do 2 zápasů Premier League v dresu Chelsea, další zkušenosti má se zahraničím ofensivní hráč Luc Castagnios s Interem Milán. Mezi další opory patří obránce Ajaxu Mike van der Hoorn nebo útočník PSV Eidhoven Jürgen Locadia.
    Dnes je tedy jasné, kdo by měl na hřišti válet. Kolik gólů vstřelí a jak se Tulipánům bude dařit můžete sledovat zde na onlajnech!

Lucembursko:

Domácí jsou zatím jasným otloukánkem skupiny 3. Tým odehrál doposud nejvíc zápasů, a to tři... z nichž však zatím nenasbíral ani jeden bod. Jsou tak na posledním místě s hrůzostrašným skóre 1:13.
    Do turnaje vstoupili porážkou 3:0 na půdě skotského Saint Mirren Park. Následovala další velká prohra, tentokrát doma v Deich – Ettelbrucku, kde Lucembursko smetli naši sousedé Slováci poměrem 1:7. Už v první minutě vedli Slováci. za domácí jen snižoval Luisi v 53. minutě na 1:5 a je tak aktuálně jediným střelcem svého celku. No a do třetice všeho zlého prohrála monarchie s Gruzií 0:3.
    Domácím dnes nepomůže ani hráč Dwayn Holter, jenž se vykartoval v utkání s Gruzií.
    Tým je tak ve velké krizi, ale není se čemu divit, fotbalová země to skutečně není.

Dobrý den všem fotbalovým příznivcům! Dnes se odehraje zápas kvalifikace na ME do 21 let ve fotbale. Ve skupině 3 se mezi sebou střetnou domácí reprezentace Lucembursko, kterou prověří hosté Nizozemsko.
    Tento zápas se odehraje na Stade Jos Nosbaum ve městě Dudelange.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.