Ajax – Zwolle 2:1 (kon.) | Cambuur – Heracles 2:0 (kon.) | Twente – Eindhoven 2:2 (kon.)
FC Twente
2:2 (1:0)
PSV Eindhoven
Sobota 14.09.2013, 20:45Nizozemská Eredivisie

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (22:39:54)

A je dobojováno! Máme za sebou velmi zajímavé utkání, které nakonec vítěze nepoznalo. V 66. minutě vyrovnal na 1:1 Wijnaldum. Vyrovnané skóre ale netrvalo dlouho, protože domácím vrátil vedení o 4 minuty déle Promes. PSV nakonec ale zabránilo své první porážce sedm minut před koncem, kdy se trefil Depay.

90+3
    Obrovská šance na závěr utkání pro domácí! Dlouhý pas za obranu hostí nezvládl dobře dozadu přihrát jeden z beků a daroval tak šanci pro Djordeviče, proti němu ale efektně vyběhl Zoet a zachránil pro svůj celek alespoň bod!

90
    Sudí nastaví ještě tři minutky nad rámec hrací doby.

89
    Druhá změna v domácím dresu je tu, Castaignose nahradí Mokhtar.

87
    Znovu se krátce po vyrovnání mohli domácí dostat zpět do vedení, to by ale obrana PSV nemohla zablokovat nebezpečnou střelu Castaignose.

83
    PSV právě vstřelilo branku!
    Tak se to PSV nakonec povedlo! MEMPHIS DEPAY měl míč na rohu vápna, udělal si s ním dva rychlé kroky doprostřed a vypálil přesně k tyči! Marsman byl bez šancí! Nádherný gól!

80
    Rozběhla se nám poslední desetiminutovka. Čas hostům hodně utíká.

78
    Druhá změna v hostujícím dresu, pro dnešek má již dohráno Matavz, místo něj si zahraje Locadia.

76
    Centr do vápna ale nepřišel vůbec dobrý, a tak bude moci Marsman odkopávat od své branky.

75
    Chybu v rozehrávce musel hasit včasným výběhem Marsman, nakonec je ale odpískán předchozí faul. Šance pro PSV.

73
    Domácí se po vstřelené brance znovu zatáhli a budou chtít už své vedení ubránit, aby se jim to ale nevymstilo.

70
    Twente právě vstřelilo branku!
    Domácí si berou své vedení zpět! Druhou branku Twente vstřelil QUINCY PROMES po přihrávce Castaignose.

68
    Oba trenéři budou střídat, Eghana nahradí Djordjevič a u hostů dohrál Maher, kterého vystřídá Toivonen.

67
    První změna v hostujícím dresu, Parka nahradí Bakkali.

66
    Hosté dokázali nakonec vyrovnat po pěkné akci! Depay dostal přesnou kolmici, zasekl si míč a poslal míč na hlavu GEORGINIA WIJNALDUMA, který nedal brankáři šanci!

65
    Hosté se dostávali do slibného brejku, domácí obrana se ale včas stihla vrátit a nebezpečí zažehnat.