Anderlecht – Mechelen 5:0 (kon.) | Club Brugge – Lierse 4:1 (kon.) | Leuven – Charleroi 0:0 (kon.)
Lokeren – Cercle Brugge 3:0 (kon.) | Kortrijk – Gent 3:0 (kon.) | Mons – Waasland-Beveren 1:1 (kon.)
RAEC Mons
1:1 (1:0)
Waasland-Beveren
Sobota 14.09.2013, 20:00 • Stade Charles Tondreau (Mons) • Belgická Jupiler Pro League

Rozhodčí ukončuje utkání, ve kterém se nerozhodlo o vítězi a hráči se rozcházejí smírně – 1:1

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů opět na počtenou. (21:51:35)

90+1
    Odpočítává se poslední minuta dnešního klání, které nejspíše skončí remízou.

90
    Základní hrací doba je za námi, bude se ještě pár vteřin hrát. Nyní vidíme volný kop Waaslandu z jejich poloviny.

89
    Za pár okamžiků bychom měli vědět, kolik minut nastaví hlavní rozhodčí ke druhému poločase.

87
    Přímý kop pro domácí hráče, kteří ještě mohou zvrátit vývoj zápasu na svou stranu.

85
    Střídání v týmu RAEC Mons: ze hřiště odchází Cale, přichází Blondelle.

83
    Do konce zápasu zbývá posledních pár minut.

82
    Střídání v týmu RAEC Mons: ze hřiště odchází Jarju, přichází Novillo.

81
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Sterckx, přichází Emond.

80
    Waasland právě vstřelil branku!
    Také hosté se dočkávají branky, která znamená vyrovnání skóre! Přesnou střelou se blýskl HENKENS, který tak dává naději svému týmu na nějaké body.

78
    Na hřišti by se podle všech okolností mělo připravovat další střídání, a to na straně hostů.

76
    Hosté se dostávají do rychlého protiútoku, který ale blokují pozorní obránci Monsu.

75
    Timmermans se dostává do zajímavé šance, kterou ale nevyužívá tak, jak by měl a míč končí mimo bránu.

72
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Lebbihi, přichází Demjan.

71
    Poprvé za tento zápas se k rohovému praporku podívají i hráči hostujícího celku.

70
    Druhý žlutá karta v zápase patří také domácím. Le Postollec vyfasoval žlutou kartu za hrubý faul na soupeře.

68
    Trickovski se dostal do střelecké pozice, ale jeho pokus nebyl vyslán správným směrem.